1478
صنایع دستی را ارزانتر بخر گرانتر بفروش !

صنایع دستی را ارزانتر بخر گرانتر بفروش !

2 هفته پیش بازدید243

آیا واقعا این امکان ایجاد شده که بتوان محصولات صنایع دستی را ارزان تهیه کرد ؟ آیا می شود محصولات صنایع دستی را با قیمت مناسبی بفروشم؟ بله این سوالاتی است که از سوی خریدارن و هنرمندان صنایع دستی مطرح می شود .

در جواب باید گفت بله این امکان توسط فروشگاه آنلاین صنایع دستی تیمچه (teemche) انجام پذیرفته اما چطور این جمله را بپذیریم مگر می شود هم ارزان خرید هم گران فروخت؟ چه معادله ای است که امکان چنین چیزی را فراهم می کند ؟ اگر با ما همراه باشید در ادامه توجیه این مطلب را به شما می گوییم 

 

هنرمندان صنایع دستی چطور محصولات خود را مناسب تر به فروش برسانند:

در سفر تحقیقی که داشتم وارد روستایی شدم جهت تحقیق " روش بافت فرش ".روستایی که بسیاری از ساکنین آنجا  هنرمندان چیره دست بافت فرش و گلیم بودند .در زمانی که مشغول مطرح کردن سوالاتم راجع به تحقیقم بودم ، یکی از این هنرمندان به سوی من آمد و گفت : "میخواهم از من یک سوال بپرسید " ، خوب من هم ، تعجب کردم و دستان زحمت کش آن هنرمند را که مشاهده کردم سریع گفتم : "بفرمایید چه سوالی از شما بپرسم  " او به من گفت : " از من بپرس این فرش را که روزها و ماهها زمان گذاشتی و بافتی ، در نهایت آن را چقدر میفروشی ؟ " من هم با تعجب و حالت شرمندگی پرسیدم : " شما بابت بافت این فرش ها که ماهها زمان صرف میکنی چقدر این محصول را به فروش میرسانید؟ " بعد از اینکه سوال را مطرح کردم  ، سکوت کرد و گفت : " خیلی ارزانتر از آن چیزی که تو در بازار فرش میخری" همین که این جمله را گفت دیگر نتوانستم حرفی بزنم. فکر میکنم کامل متوجه شدم اما سعی کردم گذر کنم و ادامه تحقیقم را انجام دهم پس از پایان تحقیق و در مسیر برگشت به فکر جواب آن هنرمند رفتم و نتوانستم فراموش کنم، در مسیر برگشت فکرم را درگیر کرده بود .به خودم گفتم ای کاش می توانستم کاری انجام بدهم ،تا اینکه این موضوع را سر کلاس با استادم مطرح کردم که همین امر باعث جلسه های متعدد با دیگر استادان هنر صنایع دستی شد و در نهایت نتیجه آن اجرای پروژه " فروشگاه آنلاین صنایع دستی تیمچه  " بود  که هدف آن حمایت از مشاغل خانگی می باشد.

روش کار به این صورت است که هنرمندان صنایع دستی میتوانند در این فروشگاه به عنوان فروشنده ثبت نام کنند و پس از ایجاد یک پنل فروش محصولات خود را به صورت مستقیم قیمت گذاری کرده و بدون هیچ واسطه ای با قیمت مناسب تر محصولات خودشان را از این طریق به فروش برسانند.

همین امر باعث حمایت از هنرمندان صنایع دستی می شود تا بتواند با قیمت مناسب تری محصولات خود را به فروش برسانند.

 


هنرمند عزیز همین الان فروشگاه خودت را راه اندازی کن !

درصورتی که هنرمند صنایع دستی هستید و میخواهید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید میتوانید در فروشگاه آنلاین تیمچه به آدرس www.teemche.com به عنوان فروشنده ثبت نام کنید و سپس تصویر محصولات خود را به همراه قیمت قرار دهید  ، پس از آن محصول شما در ویترین تیمچه و در ویترین فروشگاه شما جهت فروش قرار میگیرد.

 

خریداران چطور صنایع دستی را ارزانتر میخرند ؟

با نگاهی اجمالی به مطلب بالا کاملا واضح است  این امکان نیز در فروشگاه آنلاین صنایع دستی تیمچه فراهم شده که شما بتوانید از طریق این فروشگاه محصولات را ارزانتر تهیه نمایید .خوب اگر بخواهیم یکی از دلایل مهم را بیان کنیم حذف رابطه ها در فروش صنایع دستی است . زمانیکه بدون واسطه از تولید کننده یا همان هنرمند صنایع دستی خرید می کنیم عملا هم سود بیشتری عاید آن هنرمند و تولید کننده کرده ایم  و هم آن محصول را بسیار پایین تر از خرید از یک واسطه تهیه می کنیم .

 

 

توصیه ما : اگر میخواهید هم ارزانتر بخرید و هم حمایت از مشاغل خانگی داشته باشید میتوانید وارد فروشگاه آنلاین صنایع دستی تیمچه شوید  به آدرس www.teemche.com و محصولات ما را مستقیم از هنرمندان هر زمینه صنایع دستی خریداری نمایید.

گفتنی است تیمچه در جهت حمایت از تولید کنندگان خود تبلیغات رایگان زیادی از هنرمندان عضو سایت خود در صفحات اجتماعی مختلف  انجام می دهد .همچنین  در جهت  حمایت از مصرف کننده نیز تمهیداتی مانند بن های خرید برای اولین خرید و کد های یکبار مصرف تخفیف کالا برای خرید های متوالی در نظر گرفته شده است .

در کنار فروشگاه آنلاین صنایع دستی تیمچه وبلاگی هم توسط مدیران فنی این سایت تعبیه شده که در آن مقالات متنوعی در زمینه های مختلف هنری گنجانده شده است که علاقمندان می توانند با مراجعه به این وبلاگ از این مطالب آموزشی و خبری استفاده نمایند همچنین امکانی فراهم کرده ایم تا نویسندگان مقالات مرتبط بتوانند با نام خودشان مقالات خود را به ثبت برسانند.

 در برنامه ی پیش روی فروشگاه آنلاین تیمچه حضور اساتید برجسته رشته های مختلف هنری  جهت قرار دادن برنامه های اموزشی قرار داده شده است .مسیری که می تواند از آموزش تا تولید و فروش محصول تولیدی شما را در یک پروسه با بازه ی زمانی کوتاه مدت هماهنگ کرده و حمایت کند 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1784

پربازدیدترین ها

همه چیز درباره یائسگی

ترجمه

5 روز پیش
|
5696 بازدید

در دوران بارداری روی شکم نخوابید

ترجمه

4 روز پیش
|
3800 بازدید