2136
هزینه آزمایش پزشکی برای مادران رایگان شد

هزینه آزمایش پزشکی برای مادران رایگان شد

1399/11/25 بازدید8257

اولین قدم راه زندگی، بارداری است؛ بار سنگینی که به روی دوش مادرهاست. اما مهم ترین آرزوی هر مادری در طول در تمام این راه اینست که کودکی سالم و سرحال به دنیا بیاورد. به همین علت درمانکده با همکاری بیمه های تکمیلی، آزمایش پزشکی در خانه را رایگان کرد.

در این طرح جدید اگر بیمه تکمیلی داشته باشید، در هر جای شهرهای تهران و کرج که باشید می توانید رایگان درخواست انجام آزمایش در محل بدهید.

برای سنجش سلامت و غربالگری آزمایش های متعددی قبل، حین و پس از بارداری انجام می شود. این آزمایش ها به مادر و پدر این اطمینان را می دهند که کودکشان از سلامتی کامل برخوردار باشد، و اگر خدای ناکرده دچار عارضه ای شد، پزشکی مدرن به درمان آن بپردازد.

همه ما با این جمله هم عقیده ایم که سلامتی فرزندمان را با هیچ چیزی عوض نمی کنیم.پس برای تحقق این آرزو باید دست به عمل هم بزنیم. اما چه باید کرد؟ همه مادران مدرن و امروزی می دانند که در دوران بارداری نیاز به یک پزشک متخصص زنان، زایمان و نازایی دارند. پزشک زنان در دوران بارداری تمام تلاشش را می کند که کودکی سالم پا به این دنیا بگذارد.

برای اینکه دکتر متخصص زنان بتواند سلامت جنین را بسنجد به آزمایش های بارداری نیاز دارد. همچنین باید سلامت کامل مادر را قبل از زایمان ارزیابی کند و تمام قدم های و هفته های بارداری را به همراه مادر برنامه ریزی کنند. خیلی از مشکلات این راه را نمی توان حل کرد و مادر شدن هنوز به فداکاری و رنج مادران نیاز دارد. اما کاری که می توانیم بکنیم این است که راه بانوان برای مادر شدن را ساده کنیم.

به این جهت، ما در تیم درمانکده با بیمه های تکمیلی وارد همکاری شدیم تا فرآیند جدیدی را برای آزمایش های پزشکی طراحی و اجرا کنیم. چرا که ما هم مثل شما معتقدیم که سلامتی هر کودک یک دنیا می ارزد، ولی در عین حال معتقدیم با ساختن تکنولوژی های بهتر باید خدمات بهتری برای هر کودک ارائه کنیم.

اگر تحت پوشش بیمه تکمیلی هستید، رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای، در خانه آزمایش پزشکی بدهید.هیچ هزینه ای بابت ایاب و ذهاب، نمونه گیری، فرانشیز و … پرداخت نمی کنید!

چه کار باید بکنید؟

  1. به صفحه آزمایش درمانکده بروید.
  2. نسخه بیمه یا نسخه پزشک را بارگذاری کنید.
  3. اطلاعاتتان را وارد کنید.
  4. تمام. بدون پرداخت هیچ هزینه ای، حالا منتظر تماس برای مراجعه نمونه گیری باشید.

همین حالا هر آزمایش پزشکی که دارید را رایگان در خانه انجام دهید.

 

لیست کامل بیمه های تکمیلی درمانی تحت پوشش:

بانک مرکزی، بانک کشاورزی، بانک صادرات، بانک ملت، بانک تجارت، بانک سپه، توسعه صادرات ایران، کمک رسان (SOS)، البرز، دانا، رازی، معلم، ایران، سینا، ملت، تجارت نو و میهن

ارسال نظر شما

login captcha

سلام

این طرح در شهر ستان ها اجرا نمی شود؟ فقط برای تهران و کرج است؟

1873

پربازدیدترین ها

آیا می‌توان با شکم خالی قهوه نوشید؟

ترجمه

1 هفته پیش
|
9198 بازدید

ذرت برای کودکان

ترجمه

3 روز پیش
|
3136 بازدید