1478
پری بیوتیک، استحکام بخش سد دفاعی پوست

پری بیوتیک، استحکام بخش سد دفاعی پوست

1 هفته پیش بازدید561

مفهوم پری بیوتیک ابتدا از محصولات غذایی شناخته شد، محصولاتی که منجر به تحریک فعالیت باکتری های مفید سیستم گوارشی می شوند. این ترکیبات در محصولات زیبایی و مراقبت از پوست نیز دارای جایگاه ویژه ای هستند.

پوست انسان مرزی طبیعی به عنوان عامل محافظت از بدن در برابر عوامل محیطی از جمله باکتری ها و ویروس هاست. در صورتی که این مرز محافظ به هر دلیلی دچار آسیب گردد، عوامل بیماری زا راهی برای نفوذ به درون بدن می یابند. محصولات آنتی باکتریال موضعی دسته ای از محصولات فرموله شده جهت مقابله با باکتری ها هستند که هرچند می توانند مقاومت پوست را در برابر باکتری ها افزایش دهند، ولیکن استفاده از آنها برای کودکان دارای محدودیت های ویژه ای است. امروزه در مواردی این چنین که هدف، استحکام بخشی سد دفاعی پوست در مقابل عوامل بیماری زا به طریقه ای ایمن می باشد، محصولات پری بیوتیک گزینه ای مناسب هستند. مفهوم پری بیوتیک ابتدا از محصولات غذایی شناخته شد، محصولاتی که منجر به تحریک فعالیت باکتری های مفید سیستم گوارشی می شوند. این ترکیبات در محصولات زیبایی و مراقبت از پوست نیز دارای جایگاه ویژه ای هستند.

شرکت لابراتوار دکتر اخوی، با بهره گیری از خواص ترکیبات پری بیوتیک، اقدام به تولید محصولات مراقبت از کودک بیبی فِرست حاوی ترکیب پری بیوتیک بیولین نموده است که ضمن مراقبت از پوست لطیف کودکان و نوزادان، استحکام بخش سد دفاعی پوست در مقابل عوامل بیماری زا نیز می باشند. این محصولات ملایم و سازگار با پوست، قابلیت استفاده برای افراد با پوست های حساس را نیز داراست.

محصولات مراقبت از کودک بیبی فرست شامل دو دسته مراقبت از پوست و مو می باشد:

محصولات مراقبت از مو: شامپو بچه بیبی فرست و شامپو فوم نوزاد بیبی فرست

محصولات مراقبت از پوست:

روغن بچه ویتامینه بیبی فرست

کرم مرطوب‌کننده گیاهی کودک بیبی فرست

لوسیون مرطوب‌کننده گیاهی کودک بیبی فرست

کرم سوختگی پا کودکان بیبی فرست

لوسیون محافظ پای کودک بیبی فرست

کرم ضدآفتاب کودکان SPF30 بیبی فرست

شامپو بچه بیبی فرست

شامپو فوم نوزاد بیبی فرست

صابون بچه کِرِمی بیبی فرست

اسپری ضدآفتاب کودکانSPF 50  بیبی فرست

کرم نرم کننده کودک حاوی %6  اوره و اوسرین بیبی فرست

 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha