1478
چرا باید خود را بیمه کرونا کنیم؟

چرا باید خود را بیمه کرونا کنیم؟

1399/03/06 بازدید395

اگر کسب و کارتان با مشکل مواجه شده و به دنبال بیمه بیکاری کرونا رفتهاید، می‌توانید با هزینه‌ای اندک از بیمه درمانی کرونا هم استفاده کنید و خیالتان را برای احتمال ابتلا به کرونا هم راحت کنید.

از همان روزهایی که کرونا مسافر ایران شد، سبک زندگی مردم را تغییر داد. همه با ماسک و دستکش از خانه بیرون می‌آمدند و مواد ضدعفونی کننده به همراه خود داشتند. اما کسب و کارها و مشاغل هم در این روزها با مشکل مواجه شدند و عده‌ای شغل خود را از دست دادند.

با وجود این مشکل، همه به دنبال بیمه بیکاری کرونا و کم کردن مشکلات اقتصادی خود بودند و کمتر کسی برای روزهایی که شاید به کرونا مبتلا شود به فکر چاره بود. روزهای که ممکن است هر یک از ما به کرونا مبتلا شویم.

چرا به بیمه درمانی کرونا هم نیاز داریم؟

درمان کرونا کم‌هزینه نیست، هزینه‌های دارو و بستری خودش می‌تواند هزینه‌های ما را بالا ببرد و زندگی ما را مختل کند، آن وقت است که باید از پس‌انداز روز مبادایمان برای پرداخت هزینه‌های درمانی کرونا استفاده کنیم.

اما نیاز نیست نگران باشید، بیمه برای همین روزهای مباداست. بیمه سرمد، می‌تواند عصای دست شما در روزهایی باشد که خدای ناکرده به بیماری کرونا مبتلا شده‌اید.

«بیمه کرونای سرمد» از ابتکارهای ویژه بیمه سرمد است که با توجه به نیاز روز مردم و با تکیه به تخصص در امور بیمه ایجاد شده است، تا بخشی از دل نگرانی‌های مردم در رابطه با هزینه‌های درمانی کرونا را رفع کند.

نیازی نیست نگران این هزینه‌ها باشید، چرا که می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک، خود را «بیمه کرونای سرمد» کنید، تا خیالتان از بابت هزینه‌های درمانی آسوده باشد.

بیمه کرونای سرمد چیست؟

بیمه کرونای سرمد، یک ابتکار خاص از بیمه سرمد در حوزه مسئولیت اجتماعی است که با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی راه‌اندازی شده است.  

اگر بیمه‌ تکمیلی و یا حتی بیمه درمانی ندارید، می‌توانید با خرید این بیمه‌نامه برای خود و خانواده‌تان، تحت پوشش هزینههای درمانی و فوت «بیمه کرونای سرمد» قرار بگیرید.

مزایای بیمه کرونای سرمد چیست؟

بیمه کرونای سرمد در 12 طرح مختلف و با سطح پوشش متنوع در زمینه هزینه‌های پزشکی و پوشش فوت ارائه شده است.

اگر شما به بیماری کرونا مبتلا شوید، می‌توانید بر اساس انتخاب طرح مورد نظرتان، از 1 تا 5 میلیون تومان هزینه پزشکی بهره‌مند شوید. پوشش فوت «بیمه کرونای سرمد» نیز بر اساس انتخاب طرح‌های مختلف از 10 تا 50 میلیون تومان است.

مدت زمان بیمه کرونای سرمد چقدر است؟

اگر شما بیمه کرونای سرمد را دریافت کنید، با خرید هر یک از بسته‌های «بیمه کرونای سرمد» به مدت یک سال تحت پوشش این بیمه خواهید بود.

هزینه و خدمات بیمه کرونای سرمد چقدر است؟

شما می‌توانید با انتخاب هر یک از طرح‌های «بیمه کرونای سرمد» و پرداخت هزینه اندک از پوشش خدمات درمانی بیمه کرونا استفاده کنید و خود و اعضای خانواده‌تان را تحت پوشش بیمه قرار دهید.

هم‌چنین با خرید بیمه کرونای سرمد، اشتراک فیلیمو را نیز هدیه می‌گیرید و می‌توانید بدون پرداخت هزینه به هزاران ساعت فیلم و سریال ایرانی و خارجیِ دوبله و زیرنویس شده دسترسی داشته باشید.

از کجا بیمه کرونای سرمد بخرم؟

لازم نیست برای خرید «بیمه کرونای سرمد» از خانه خارج شوید. درخانه بمانید و با استفاده از وب اپلیکیشن سرمد به صورت آنلاین خود را بیمه کرونا کنید. شما می‌توانید با مراجعه به وب اپلیکشین سرمد، در بخش صدور بیمه‌نامه، «بیمه کرونای سرمد» را به صورت آنلاین برای خود و اعضای خانواده‌تان خریداری کنید و تحت پوشش «بیمه کرونای سرمد» قرار بگیرید.

آدرس وب اپلیکیشن سرمد: webapp.sarmadins.ir

 

 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1784

پربازدیدترین ها

همه چیز درباره یائسگی

ترجمه

5 روز پیش
|
5804 بازدید

در دوران بارداری روی شکم نخوابید

ترجمه

4 روز پیش
|
3956 بازدید