1478
کاشت مو رنسانس و تکنیک سوپرکاشت کلینیک تخصصی رنسانس

کاشت مو رنسانس و تکنیک سوپرکاشت کلینیک تخصصی رنسانس

1398/07/16 بازدید1081

زیبایی مسئله ایی مهم و غیر قابل کتمان برای هر فردی می باشد و برای هر شخصی از اهمیت بالایی برخور دار است و همه خواهان داشتن چهره ای زیبا می باشند .

یکی از عواملی که میتواند جذابیت چهره و زیبایی افراد را زیر سوال ببرد ریزش مو می باشد که به علل متفاوتی همچون ژنتیک ، کمبود ویتامین ها ،بیماری ها و . . . رخ میدهد  که موجب ضعف  در چهره و اعتماد به نفس افراد میگردد .

با کاشت موی طبیعی اعتماد به  نفس و ظاهر افراد دوباربه صورت دائمی  به آن ها باز میگردد در این خصوص بهتر است افراد انتخابی درست برای داشتن موهایی پر تراکم داشته و کلینیک معتبر و تخصصی را انتخاب کنند

 

کلینیک تخصصی رنسانس بنیانگذار کاشت مو با تکنیک جدید سوپر کاشت در ایرن می باشد که تا کنون توانسته است بالغ بر 21000 مورد کاشت مو را با موفقیت انجام دهد

تاثیر کاشت مو بر چهره و زیبایی

ریزش مو ، میتواند آثار بدی را بر ظاهر  افراد بگذارد و آن ها با اختلال بر چهره و اعتماد به نفس خود رو به رو شوند کاشت مو میتواند در این حالت به عنوان یک ناجی عمل کند و  نقاط خالی از موی سر فرد را پوشش دهد .

کاشت موی طبیعی میتواند لذت رویش و رشد موهای طبیعی را به همراه داشته باشد  و جلوه ای زیبا با  موهایی پر تراکم و دائمی را به افراد هدیه دهد  و افراد شاهد رشد دائمی موهای طبیعی خود باشند که منجر به داشتن چهره ایی زیبا ، طبیعی و افزودن اعتماد به نفس برای افراد میگردد .

کاشت موی طبیعی با برداشت و سپس کاشت فولیکول موهای خود شخص با نقاط خالی از موی سر موجب رویش خط طبیعی موها شده که با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در کاشت مو ما شاهد روش های جدید از این درمان می باشیم که میتواند بدون درد و بدون  ایجاد خط اسکار رشد تراکم بالای موها را به همراه داشته باشد در این صورت افراد بدون استفاده از روش های دارویی و تاثیر قابل بازگشت آن ها و عوارض جسمی میتوانند با این روش رشد موهای طبیعی خود را تضمین نمایند .

 افراد مناسب برای  کاشت مو

کاشت موی طبیعی محدودیت خاصی را به همراه ندارد ، چرا که دو گروه زن و مرد میتوانند از این روش برای رفع مشکل ریزش موی خود استفاده کنند  به طور کل استفاده از کاشت مو محدودیت خاصی را به همراه ندارد و افراد با شرایط  زیر میتوانند به راحتی از این روش استفاده کنند و از نتایج عالی کاشت مو بهرهمند شوند .

1 افرادی که با توجه به سن مناسب کاشت مو خط ریزش و  رویش مشخصی را داشته باشند .

2 کسانی که بانک مویی قوی و مستحکم را برای درمان خود داشته باشند .

3 افرادی که دچار بیماری های خاص نیستند.

 

روش های کاشت مو چگونه انجام می‌شوند ؟

برای انجام کاشت مو نیاز اصلی به فولیکول موی مستحکم خواهد بود که از طریق برداشت تار های مو با بی حسی موضعی با روش مشخص شده  و دستگاه مخصوص انجام  میگردد و سپس فولیکول ها با دقت فراوان استخراج شده و مجددا از طریق بی حسی موضعی بر نقاط خالی از موی سر افراد کاشته خواهند شد .

 نکته ایی که وجود دارد این است که کاشت مو دارای روش های متفاوت می باشد  که در نحوه نوع برداشت مو ها و نوع کاشت فولیکول ها باهم در تمایز هستند و دستگاهای متفاوتی روش ها را پوشش میدهد .

که عموما امروزه از روش نوین کاشت مو برای درمان استفاده میگردد زیرا روش تکامل یافته کاشت مو بوده که میتواند نتایج عالی تری را برای افراد ارائه دهد .

 

روش‌های رایج و سنتی کاشت مو چگونه انجام می‌شوند؟

 

همتنطور که می دانید علم پزشکی روز به روز پیشرفت کرده و تکنیک ها و روش ها در این حوزه آپدیت می شوند در پزشکی زیبایی این موضوع بیش از پیش بوده زیرا کیفیت در آن بسیار مهم می باشد، از این رو کاشت مو هم از این قاعده مستثنا نیست، کاشت مو در ابتدا با تکنیک های اولیه معرفی شد و روز به روز پیشرفت کرد

در کاشت مو با تکنیک های رایج و سنتی جراحی، درد، خونریزی، دوران نقاهت، عوارض پس از کاشت مو و .. مشاهده می شود که به مرور زمان با معرفی تکنیک SUT و همچنین تکنیک سوپر کاشت کلینیک رنسانس معایب روش های رایج و سنتی تقریبا به صفر رسید

تکنیک سوپر کاشت کلینیک رنسانس

تکنیک سوپر کاشت کلینیک رنسانس ، جدیدترین و آخرین روش کاشت مو می باشد که با تکنولوژی پیشرفته خود میتواند کاشت مو را با کیفیت و تراکمی بالا بدون جراحی، درد، خونریزی و ... انجام دهد در این تکنیک برداشت موها با دستگاه بدون اسیب دیدن گرفت ها انجام می شود که باعث سرعت یافتن نتیجه ی  کاشت مو شده و  با تراکم بالا و پر پشت بودن موها دوران نقاهت کوتاه تری را به خود اختصاص داده است .

 

مزایا تکنیک سوپر کاشت کلینیک رنسانس

 • بدون جراحی ، بدون خونریزی ، بدون خط اسکار
 • برداشت تراکم بالای تار های مو
 • انجام کاشت مو با تراکم 14000 تار مو
 • درمانی تنها در یک جلسه با سرعتی بالا
 • ظاهری صد در صد طبیعی  
 • تراکم بالا و پر پشت شدن موها
 • نیاز به دوران نقاهت محدود
 • برداشتی بدون ایجاد آسیب به فولیکول ها

 

کلینیک تخصصی رنسانس بنیانگذار تکنیک سوپر کاشت SUT در ایران می باشد. کاشت مو به روش SUT دارای نتایجی قابل پیشبینی بوده که تماما بستگی به بانک موی شخص کاندید دارد، پس از کاشت مو با این تکنیک پس از 9 ماه موهای کاشته شده  تراکم بالای خود را پیدا میکند و  ظاهری کاملا طبیعی را برای افراد به همراه دارد

کاشت مو با این تکنیک بدون جراحی، درد، خونریزی، دوران نقاهت بوده و در یک جلسه توسط کادر پزشکی کاشت مو و زیر نظر متخصص پوست و مو انجام می شود، لازم به ذکر است  که دستگاه  روش SUT بهترین دستگاه در برداشت بدون نقض گرفت ها می باشد

 

عوارض کاشت مو

به طور کلی کاشت مو عوارض خطرناکی ندارد اما در روش های رایج و سنتی ما شاهد عوارض هایی همچون جراحی های طولانی، خونریزی های بسیار زیاد توام با درد بودیم که خوشبختانه تمامی عوارض ها و معایب روش های مرسوم در تکنیک سوپر کاشت کلینیک رنسانس برطرف شده است.

کاشت ابرو برای چهره ایی زیبا

یکی از اتفاق های شایع در چهره افراد ریزش ابرو ها می باشد که ظاهر را به شدت تحت تاثیر خود قرار میدهد و بهترین درمان برای رفع این مشکل استفاده از روش کاشت ابرو خواهد بود که منجر به رشد طبیعی ابروها گردد .

توصیه ما به شما برای داشتن یک درمان عالی کاشت مو استفاده از این روش در کلینیک تخصصی رنسانس می باشد  تا با متخصصین حرفه ایی و تکنیک های نوین نتایج فوق العاده را برای افراد به همراه داشته باشند و از این طریق ابروهایی پر پشت و زیبا و در نتیجه چهره ایی زیبا را برای افراد به همراه دارند .

با پیشترفت علم پیوند مو هم اینک در کلینیک تخصصی رنسانس كه بنیانگذار تکنیک جدید سوپر کاشت می باشد
 كاشت ابرو را با تیمی مجرب و دوره دیده، بدون هیچ گونه عوارض و جراحی قابل انجام كرده است و دیگر نیازی به جراحی و بجا ماندن اسكار در پشت سر فرد و كوتاهی موها نمی باشیم و در یك جلسه با زاویه و خواب طبیعی ابروها با این تكنیك ها انجام پذیر كرده است

همچنین در صورت داشتن تاتو بر روی ابروها بدون نیاز به لیزر كردن و پاك كردن آنها كه هزینه زیادی در بر خواهد داشت، مبتوانیم كاشت ابرو را با مدل دلخواه فرد انجام داده و فردای روزه كاشت ابرو به كارهای روزمره خود رسیدگی كنید  بنا براین روشی بی خطر ، دائمی و تضمینی برای زیبا سازی ابرو ها و چهره افراد می باشد .

 قیمت کاشت مو  کاشت ابرو

  هزینه برای شروع هر کاری امری مهم تلقی میشود و افراد مایل به دانستن هزینه برای شروع  یک درمان می باشند .

هزینه کاشت مو و کاشت ابرو به میزان زیادی بستگی به متخصص و نوع کلینیک انتخابی می باشد  چرا که هر کلینیک هزینه مخصوص به خود را دارند اما در این بین هستند متقاضیانی که به دنبال هزینه های ارزان هستند و کیلنیک های ارزان را انتخاب میکنند که متاسفانه با کیفیتی پایین رو به رو خواهند بود ، توصیه میشود افراد کلینیک های معتبر و کاملا با کیفیت را انتخاب نمایند که هزینه های مناسب با خدمات را برای افراد در نظر بگیرند .

 هایفو تراپی برای جوانسازی پوست

هایفوتراپی برای جوانسازی ، سفت کردن ، لیفت گردن و صورت استفاده خواهد شد که شمار زیادی از افراد را در سر تا سر دنیا از جمله ایران به خود جذب کرده است .

این روش بهترین روش برای جوان سازی و کشیدن پوست صورت ، گردن ، چانه و ابرو مورد استفاده قرار خواهد گرفت که برای استفاده از این روش توصیه میشود افراد از کلینیک معتبر با متخصصین حرفه ایی انتخاب نمایند تا از نتایج فوق العاده هایفو تراپی بهرهمند گردند که توصیه ما به شما عزیزان انتخاب کلینیک رنسانس می باشد که توانسته اند با سال ها تجربه بهترین خدمات را با نتایجی عالی برای عزیزان ارائه دهند .

کلینیک تخصصی پوست و مو رنسانس

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و با بیش از ۱۶ سال سابقه  در دو شعبه به آدرس زیر

 

 
 • شعبه سعادت آباد:سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، نبش خیابان سوم شرقی، پلاک ۳۵، کلینیک رنسانس
   
  تلفن: ۰۲۱۲۸۱۱۱۰۰۱                                   
 • شعبه ولیعصر : میدان ولیعصر- جنب سفارت عراق- ساختمان مینو- طبقه ۴ واحد ۴۰۲
  تلفن: ۰۲۱۲۲۰۸۸۲۱۰ ۰۲۱۸۸۹۰۹۰۵۰
 • مشاوره آنلاین در تلگرام و واتساپ: ۰۹۱۲۲۱۱۵۴۴۲

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha