1812
هوندا آکورد هیبریدی خودرو خشن

هوندا آکورد هیبریدی خودرو خشن

1398/04/19 بازدید241

از سال ۱۹۷۶ تا ۱۹۸۹ دو نسل اول و نسخههای سدان و هاچ بک آکورد تولید شدند؛ اما نسل سوم شامل مدل کوپه هم می‌شد. نسل چهارم آکورد که تولید آن از سال ۱۹۹۰ شروع شد شامل مدل‌های سدان، کوپه، هاچ بک و استیشن بود که تا سال ۲۰۰۲ ژاپن، آمریکا و اروپا آکورد خود را داشتند. نسل نهم آکورد به شکل یک نسخه جهانی در کلاس سدان و ابعاد متوسط برای بازارهای جهانی تولید شد. هوندا آکورد هیبریدی 2017 نسخه مورد بررسی ما می‌باشد.

طراحی داخلی

کابین هوندا آکورد بسیار بزرگ و جادار است و داشبورد آن طراحی مدرن و به‌روزی دارد و یادآور سدان‌های آلمانی مانند بی ام و یا آئودی است. جنس مواد بکار رفته در ساخت کابین هوندا آکورد هیبریدی از چرم تا پلاستیک نرم استفاده شده همگی با کیفیت هستند و حتی طرح چوب تیره رنگ استفاده شده در داشبورد و قسمتی از تودریها حس چوب واقعی را القا میکند. صندلی‌های عقب بسیار راحت و جادار هستند به طوری که به راحتی میتوان ۲ تا صندلی کودک روی آنها نصب کرد و روکش صندلیها چرمی است.

کابین این خودرو بسیار آرام و کم سر و صدا است؛ به دلیل کم بودن صدا و لرزش‌های کابین، سرنشینان متوجه روشن و خاموش شدن موتور بنزینی در زمان حرکت نمیشوند. ۲ تا صفحه نمایش در این خودرو مشاهده می‌شود: صفحه نمایش واقع در مرکز داشبورد لمسی است و برای سیستم اطلاعات و سرگرمی و صوتی استفاده می‌شود، صفحه نمایش دوم روی قسمت فوقانی داشبورد و بالای صفحه نمایش اول قرار داشته که لمسی نبوده و فقط برای نمایش صوتی کاربرد دارد. غربیلک فرمان چهار شاخه بوده و تنها نکته منفی آن نبود دکمه تنظیم صدا روی آن است. پنل پشت فرمان شامل ۲ نشانگر سوخت یکی برای بنزین و یکی هم برای قدرت الکتریکی است.

امکانات و تجهیزات ایمنی

خودرو هوندا آکورد موفق به دریافت رتبه عالی و درجه +TOPSAFETY PICK از موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌های آمریکا (IIHS) شده است. این خودرو شش کیسه هوا دارد که شامل: کیسه هوای راننده، سرنشین جلو، جانبی و پردهای می‌شود. تجهیزات ایمنی خودرو شامل قفل مرکزی با ریموت، سیستم ضد سرقت ایموبلایزر، ورود بدون کلید، کمربند پیش کشنده در جلو و عقب، سنسور باد تایرها و استارت دکمهای میشود.

سیستمهای کمکی راننده در این خودرو: کروز کنترل تطبیقی، کمکی حرکت در شیب، پیشگیری از تصادف، سیستم نقطه کور، حفظ و کاهش فاصله از جلو، هشدار خروج از مسیر، سیستم تغییر خطوط و ماندن در بین خطوط را شامل میشود. این خودرو دارای سیستمهای پایداری چون کنترل پایداری و کنترل کشش میباشد. سیستمهای ترمز این خودرو: ترمز ضد قفل، توزیع نیروی ترمز و ترمز کمکی هستند.

هنگام سواری در هوندا آکورد تقریباً همه چیز غیر قابل تشخیص است و شما احساس می‌کنید که اتفاقی نمی‌افتد، هر چند که زیر کاپوت این خودرو اتفاقات بسیاری در جریان است. اندازه نسبتاً بزرگ آن، راحتی رانندگی، حس سبکی هنگام سواری و کابین ساکت و آرام آن از نکات جذب کننده این خودرو هستند.

با توجه به اینکه سایت دیوار هم اکنون بزرگ‌ترین بستر درج آگهی رایگان خودرو به شما می‌رود برای خرید و فروش خودرو هوندا آکورد هیبریدی ۲۰۱۷ به آگهی‌های بخش خرید خودرو مراجعه کنید.

 

 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha