1478
از وظیفه پدری رامبد جوان تا ماساژ ویژه مجید صالحی

از وظیفه پدری رامبد جوان تا ماساژ ویژه مجید صالحی

1398/03/22 بازدید5093
دنیا به خنده های از سر شوق و شادی بچه ها نیاز دارد چون دنیا مال خود آنهاست. دنیا به دستها و پاهای و لبها و چشمهای ذوق زده بچه ها تعلق دارد. به بچه هایی که در زندگی چیزی نمی خواهند جز شادی. جز شوق زندگی.

بهنوش طباطبایی و دختر ماهش

بیشتر بازیگران زن چه آنها که فرزند ندارند چه آنها که تجربه مادری زندگی شان را زیباتر کرده، در فیلمها و سریالها مادر بچه ها زیادی می شوند و مادری را مدام بازی می کنند. برای همین هم هست که هر از چندگاهی دلشان برای بچه توی فیلمشان تنگ می شود و با یک عکس یادش می کنند. بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از دوران مادری اش در فیلم یاد کرده و نوشته:« یه دختر دارم مثل ماه.»

مرجانه گلچین و دنیای بدون رنگ

بچه ها هیچ جای بازی آدم بزرگها جا نمی گیرند. نه حواسشان به رنگ و نژاد است نه به پول و مال و عقیده کسی کار دارند. بچه ها جلد محبت هستند. برای همین هم هست که این تصویر این قدر زیبا و ماندگار می شود.مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار این عکس نوشته:« در آخر نه رنگ باقی می ماند و نه نژاد تنها چیزی که باقی خواهد ماند انسانیت توست.»

سجاد افشاریان و لبخندهای ماندگار

جذابترین حالت چهره تان را می شناسید؟ جذاب ترین حالت چهره بچه ها را چطور؟ چه چیزی جز خنده و لبخند می تواند چهره آدمها را زیبا و به یاد ماندنی کند؟ سجاد افاشاریان بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر که در ماه رمضان با سریال برادر جان طرفداران زیادی پیدا کرد، از سپردن غمها به لبخند نوشته:« غــمــهــاتُ بسپـر به لبخنــد ، لبخندى كه خودت بهتر از هر كسى مى دونى و مطمئنى چقــدر خواستنيت مى كنه ... موزيكــ محبوبت رو پلى كن برو جلوى آينه .. آينه خونه ، آينه ماشين ، شيشه هاى مات ، ويترين مغازه ها ، دوربين سلفى گو شيت ، يه جورى يه جايى خودت و لبخند خودت رو نگاه كن و با دقت لبخندت رو اجرا كن، تو قطعا بهتر از هر كسى جذابترين حالت چهره خودت رو مى شناسى، يه وقت هايى لازمه دل بدى به خودت، دل بــده ...»
 


مجید صالحی و ماشاج حرفه ای

مجید صالحی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون حالا باید حسابی جبران نبودنها و کم بودنهایش را بکند. چند وقت پیش ویدیویی از گریه های پسر مجید صالحی منتشر شد که دلش می خواست پدرش ماساژش بدهد. طرفداران مجید صالحی و پسرش آروین هم کلی کامنت گذاشتند که این بچه حق دارد و ... حالا نوبت مجید صالحی است که جبران ماساژ کند. او با انتشار عکسی از پسرش نوشته:« دوستانى كه بعد پست پسرم آروين {بابايي بياد منو ماشاج (ماساژ) بده } هر موقع من رو ديدن اعتراض داشتن بى انصاف پسرت رو ماساج دادي؟ خواستم بگم بله، كار فيلمبردارى تموم شد و در خدمت آقا آروين هستيم، فقط نميدونم مثل گربه چرا را به را بيهوش ميشه ميخوابه. ١٠ ماهى بهش بدهكارم.»

مرتضی پور علی گنجی و آرامش

مرتضی پور علی گنجی بازیکن تیم ملی فوتبال که همین دیروز با تیم ملی کره جنوبی مسابقه داشتند، از قرارش با خدا و کم کردن به انسان های پاک و بی گناه نوشته. او با انتشار چند عکس درباره این قرار نوشته:« زندگی رو دوس دارم چون خدا به من فرصتی داده تا جایی که میتونم کمک کنم به انسان های پاک و بی گناه . خدا میدونه تلاش کردم میدونه سختی کشیدم تا به اینجا برسم حتما میدونست که قراره چطور آدمی باشم که همیشه پشتم بوده من از آرامش بعد از دیدار با این انسان ها لذتی میبرم که خود خدا میدونه. خوشحال کردن و خندوندن دلهای آدما بی اندازه آرامش میاره حتما امتحان کنید.»

پرویز پرستویی و شوق کودکانه

تحریم همیشه دردناک است البته وقتی پای بچه ها و پای دویدنشان وسط می آید دردناکتر از همیشه هم می شود. پرویز پرستویی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون در اینستاگرامش از تحریم و کودکی نوشته که حتما باید برای پایش پروتز تهیه کنند. او با انتشار این ویدیو نوشته:« ذوق و شوق کودک باپروتزی که الان تحریمه. مسئولین محترم بهزیستی و بیمه
محمد مهدی بخشی به حمایت شما نیازدارد. درست است که در تحریم بسر میبریم ،ولی تکلیف کودکانی مثل محمد مهدی که در جامعه ما کم هم نیستند چیست؟ آیا این کودکان حق حیات ندارند؟ آیا این کودکان را در گوشه خیابان و بهزیستی ها باید گذاشت ؟ که در این صورت هم باز شما هستید که باید حمایت کنید .حیف نیست این کودکی که حتی با این وضعیت جسمانی میتواند پرچم مملکت را به اهتزاز در آورد ،در کنج خانه بماند؟ به عنوان یک شهروند از شما تقاضا دارم به داد این کودک معصوم برسید. فقط اشاره کنم که خانواده محمد مهدی گدا نیستند ولی در چنین شرایطی توانایی هزینه این کودک راکه رو به رشد است، ندارند وفقط میخواهند بیمه و بهزیستی حمایتشان کند،همین!» تمام اطلاعات مربوط به کمک به این کودک در صفحه پرویز پرستویی هست اگر مایل به کمک هستید حتما به صفحه این بازیگر مراجعه کنید.
 
 

 
مهتاب کرامتی و شادی کودکان سیل زده

سیل آمد خانه ها را ویران کرد و بعضی از خانواده ها و بچه ها هنوز به روال زندگی سابقشان برنگشته اند. برای همین هم هست که باید به فکرشان بود. مهتاب کرامتی بازیگر سینما و سفیر حسن نیت یونیسف از از همکاری هلال احمر و یونیسف برای شاد کردن بچه های سیل زده نوشته:« با مشارکت و همکاری نزدیک سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و یونیسف، مداخلات اجتماع -محور با هدف ارائه هرچه سریع تر و بهتر خدمات حمایتی به خانواده های متاثر از سیل با تمرکز بر زنان و کودکان در حال انجام است. در نتیجه این مداخلات، صد و پنجاه خانوار به خدمات روانی-اجتماعی ضروری ارجاع داده شده اند. این دو سازمان به همکاری های مشترک خود برای ارائه خدمات روانی- اجتماعی جامعه محور به زنان و کودکان در استان های متاثر از سیل ادامه خواهند داد.»

احسان کرمی و دنیای سرخپوستها

بیشتر بچه های هم سن و سال احسان کرمی یک عکس با قیافه آفتاب سوخته دارند،چون آن سالها زمستان و تابستان نداشت همه بچه ها توی کوچه بازی می کردند و خیلی هم خوش می گذراندند. احسان کرمی بازیگر و مجری هم از همان روزهای خوش بازی کردن تو ی کوچه نوشته:« بيست و نه سال پيش از حالا وقتى هنوز كاميار برادر كوچكترمان به دنيا نيامده بود،در كنار برادرم آرين كه از بس در آفتاب بازي كرده بود همرنگ سرخپوستها شده بود با لباسهايى كه خيلى دوستشان داشتيم و مامان ومامان بزرگ برايمان دوخته بودند. اين اولين بار بود كه ميخواستيم با لباسهای عزيزمان مهمانی برويم و مامان با دوربين ريكو عكسمان را گرفت و كلی صبر كرديم تا عكس ظاهر شود . ظاهر شد عكس خوبى هم شده بود. از رويش چندتا چاپ كرديم و به چند نفر از قوم و خويش هاى نزديك داديم. سالها گذشت و اين عكس را نديده بودم تا عمه جانم دوباره برايم فرستاد...چه قصه هاى ساده ای دارند عكسها و چقدر سادگى خوش است.»

پربازدیدها

ماجرای یک سفر جنجالی

شاید خود رامبد جوان و نگار جواهریان هم تصور نمی کردند سفرشان به کانادا این قدر جنجالی شود. این زوج سینمایی که برای اکران فیلم قانون مورفی به کانادا سفر کرده اند حالا با هجمه ای از نظرات روبرو هستند که می خواهند فرزندشان را در کانادا به دنیا بیاروند تا پاسپورت این کشور را بگیرد. نظرها درباره سفر این زوج خیلی عجیب و البته خیلی زیاد بود، حتی خبر صدا و سیما هم به آن واکنش نشان داد و از قصد آنها گفت. واکنشهایی که منتقدانش بیشتر از موافقانش بودند. اما یکی از هنرمندانی که به این نظرات واکنش نشان داد امیر مهدی ژوله بازیگر و نویسنده بود. او درباره این سفر جنجالی و بازخوردهایی که داشت، نوشت:« ميدونيد چرا يكي ميگه مردم ايران ما شما رو خيلی دوست داريم شما خيلی خوبيد؟ اگر از جايی كه به دنيا اومديم ناراحتيم،يقه پدرمون رو بگيريم. اگر از جايی كه بچه مردم به دنيا مياد ناراحتيم، يقه روان پزشك مون رو بگيريم. پی نوشت: رامبد ادمم كرد؟كاش رامبدهايی بودن كه همه مون رو ادم ميكردن؛ كه ياد بگيريم برای تماشا كردن يه برنامه تلويزيوني منتی سر كسی نداريم كه ياد بگيريم به ما ربطی نداره ادمها پول شون رو چه جوری خرج ميكنن يا محتويات رحمشون رو كجا خالی ميكنن.»
شما چه نظری دارید؟ به نظر شما رامبد جوان و همسرش کار اشتباهی کردند؟ اگر شما جای این زوج بودید چه کار می‌کردید؟
   
 

ارسال نظر شما

login captcha

مشكل اينجاست كه : فقط اسم ايران برامون افتخاره و كارهامون در شان يه ايرانيه اصيل نيست. 

ياد نميگيريم برای انتخاب های ديگران احترام قائل بشيم. 

همديگر رو واقعا دوست نداريم. يه هم وطن، يه دوست، يه آشنا، اگه كاری رو انجام ميده كه خوشحالش ميكنه، چرا ما به جای خوشحال شدن به دنبال قضاوتش هستيم؟ اينقدر براش نظر منفی ميفرستيم تا اونم حالش بد بشه. اونوقته كه ما خوشحاليم 

باور كنيد كه ما مردم خسيسی هستيم كه دوست نداريم كسی موفق بشه . دوست نداريم كسی از داشته هاش لذت ببره . برای همينه كه حس همكاری نداريم . ماها ياد گرفتيم پله های نردبون همديگه رو بشكنيم . 

براي خودمون متاسفم 

به ما چه مگه ما بخیلیم..خوش به حالش اصلا...

به قول خودشون گفتنی دارندگی و برازندگی  

:|

جمله محتویات رحم شون به شدت ضد زن و توهین امیز هست...اقای ژوله حسابی با این متنشون مورد سرزنش مردم قرار گرفتن...

خوب خوش بحالش ...

داره خرج میکنه ..