1478
از زیبا بروفه و مرد کوچکش تا مستند صدام کن مامان!

از زیبا بروفه و مرد کوچکش تا مستند صدام کن مامان!

1398/02/25 بازدید4043
نی نی سایت: خلاصه اینستاگرام این هفته این است :«نوزادان پیام آوران صلح و امید هستند برای همین هم هست که با هر تولدی انگار دنیا جای قشنگ تری برای زندگی کردن می شود. زندگی که برای هر کدام از آنها با داستان جداگانه ای نوشته می شود. داستانی پر از ماجرا. ماجراهای شیرین و تلخ.»

محسن کیایی و مامور احساس روی زمین

پدرها عاشق دخترهایشان هستند. اصلا مدل قربان صدقه رفتنهایشان هم فرق می کند. شما تا حالا پدری را دیده اید که برای پسرش از احساس و زود رنج بودن و گریه بنویسد؟ پدرها اصلا یک جور دیگری عاشق دخترانشان هستن آنقدر زیاد و اغراق آمیز که او مثلا مامور احساس روی زمین می شود و تمام. محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از تولد دخترش نوشته:« دختر که باشی زود میرنجی ،زود میبخشی، زود می گریی، زود میخندی، تو مامور احساس روی زمین هستی، بی تو و بازی گوشیهایت جهان می میرد دختر جان‌. ۷ اردیبهشت ، باورم نمیشه یک سال شد، بابا جون تولدت مبارک.»

زیبا بروفه و خنده های اهورا

مردهای کوچک همیشه کوههای استوار و بزرگ مادرانشان هستند. مادرانی که حالا باید به تنهایی هم مادر باشند و هم پدر. شاید روزگار سخت تر از همیشه است اما این خنده هاست که می تواند یک مادر تنها را سرپا نگه دارد. زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدیویی از خنده های پسرش اهورا نوشته. از اهورا مرد کوچک.:« پسر شیرینم، مردکوچولوی مامان زیبا، تولدت مبارک. همیشه بخند اهورای من، مامان به خنده هات نیاز داره.. ..»
  
 


بهاره رهنما و صدام کن مامان

این همان صحنه زندگی است. مهراد حالا وارد صحنه نمایش زندگی شده است. بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون از ساخت مستندی به نام صدام کن مامان ویدیویی منتشر کرده که گویا نوزادن بازیگران اصلی آن هستند. او درباره این ویدیو نوشته:« تاگور: هر نوزاد امیدی ست به وجود دوباره ی"عشق، امید و صلح"در جهانی که پر از خشونت است. مستند "صدام کن،مامان" در روزهای پایانی خود میزبان فیلم هایی از لحظه تولد کودکان شماست و "مهراد" اولین فرزند مستند "صدام کن،مامان" متولد فروردین ماه امسال است که در مستند ما به همراه مادرش حضور دارد.»
 


نیما شعبان نژاد و گذر زمان

گاهی وقتها نمی گذرد زندگی. گاهی وقتها هم آنقدر زود دیر می شود که تا به خودت بجنبی همه چیز تمام می شود و تو می مانی یک حسرت طولانی از روزهایی که رفت و نمی دانی چطور رفت. نیما شعبان نژاد بازیگر سینما و تلویزیون هم از همین روزها نوشته است از روزهایی که رفته.:« تولد تولد تولدی که آخرم به من نفهموند گذر زمان چیه فقط وقتی به خودت میای ، میبینی داری عوض میشی .21/2/....»

پرواز همای و بوی گول زدن

این بازی های پدر و پسری هم همیشه شیرین است. اینکه بعضی وقتها باباها سر بچه ها کلاه میگذارند و بعضی وقتها هم بچه‌ها. البته نه از آن کلاهها و ضررهای هنگفت از این کلاه‌های بامزه که با مچ گیری شروع می‌شود و با خنده و شوخی به پایان می‌رسد. پرواز همای خواننده محبوب موسیقی سنتی یک ویدیو از پیانو نوازی پسرش به اشتراک گذاشته و نوشته:«بهش گفتم پسرم این اهنگ موتزارت رو برام اجرا کن بفرست ببینم به کجا رسوندی تمرینات رو ... به نظرم از حرفاش بوی گول زدن میاد یه جورایی .»
  
 


رامبد جوان و گزارشی از سیل

روانشناسان معتقدند بچه ها بیشتر از همه در بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله آسیب می بینند برای همین هم بیشتر از همه باید حواسمان به آنها باشد.رامبد جوان بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش با انتشار ویدیویی از بازدید از مناطق سیل زده خوزستان نوشته . از مردم شریف و نجیب سیل زده که حالا همه زندگی شان روی آب است:« گزارش كوتاهى از بازديد مناطق سيل زده در خوزستان.اميدوارم هرچه زودتر با حمايت دولت و مردم عزيز، خانواده‌هاى شريف و نجيب سيل زده، دوباره زندگى قبلى‌شون رو بدست بيارن، سیل هنوز برای اونا تموم نشده و شرایط سختی دارن .»
 
 

شبنم قلیخانی و چهار قلوها
ماه رمضان ماه همدلی و همیاری است. ماه مهربانی ، ماه خدا. شبنم قلی‌خانی بازیگر سینما و تلویزیون که مادر یک دختر هم هست با انتشار چند عکس از درخواست کمک و همدلی با خانواده ای عیال‌وار نوشته که حالا به بد روزگار دستشان تنگ است.:« امشب در برنامه اختياريه با اين خانواده عزيز آشنا شدم، زن و شوهر جوانی كه خداوند بهشون چهارقلو داده ولی يكي از كوچولوهاشون رو از دست دادند، پدر جوان بدون كار، بدون بيمه و با شرايط سخت مالی مشغول نگهداری از كوچولوها ست، من با اجازه خودشون شماره حسابشون و آدرس پيجشون رو اينجا مينويسم تا در اين ماه بركت و رحمت شما هم كمكی هر چند كوچك به اين خانواده عزيز اهوازی بكنيد و انرژی مثبت كمكتون رو در زندگي خودتون ببينيد.»
رضا صادقی و فرشته کوچکش
رضا صادقی خواننده مشکی پوش پاپ هر از چندگاهی از فرشته هایش می‌نویسد. او هشتگ معروفی دارد که پای همه عکسهای دخترانش تیارا و ویانا می گذارد. دختر بال باباشه. فرشته‌های بی بالی که بال پرواز پدرشان هستند. تا او با انتشار عکسهایشان این چنین احساساتش را نشان بدهد:« فرشته جانم ویانا.»
امید حاجیلی و ژست کودکی
بعضی ها همانی هستند که بودند. یعنی از بچگی تا بزرگی هیچ تغییر نمی‌کنند فقط بزرگ می‌شوند و گرفتار زندگی. امید حاجیلی خواننده محبوب پاپ هم یکی از آنهاست. البته خودش اینطور می‌گوید. او با انتشار عکسی از دوران کودکی‌اش نوشته:« یه ژستهایی انگار از بچگی می‌مونه روی آدم. متولد چند هستید من ۲ مهر ۶۲.»
گوهر خیر اندیش و کودک دهه نودی
گرانی و تورم روی شیطنت بچه ها هم تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود بچه های بازیگوش و دردسرساز خودشان تصمیم بگیرند بچه خوبی بشوند. درست مثل این دختر دهه نودی که از گرانی لپ لپها می گوید و اینکه پدر و مادرش دیگر کاری به شیطنتش ندارند و از جایزه و لپ لپ هم دیگر خبری نیست. گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدیویی از شیرین زبانی این دختربچه اصفهانی نوشته:« سلام عزیزان ...ظهر اولین روز ماه رمضان را با لبخند شروع کنید، با صحبتهای شیرین این دختر بچه ی دهه ی نودى.»
 
 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha