1425
آرایشگاه برای تزریق بوتاکس مناسب است؟

آرایشگاه برای تزریق بوتاکس مناسب است؟

1397/12/01 بازدید53
نی نی سایت به نقل از مهر: رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هشدار داده است که با وجود غیر قانونی بودن تزریق بوتاکس در آرایشگاه ها و مراکز غیرمجاز، باز هم این فعالیت‌ها ادامه دارد و قوانین فعلی برای برخورد با این نوع تخلفات، بازدارنده نیست.

به گفته دکتر علی بیژنی، بعضی از افراد برای انجام کارهای زیبایی آگاهی لازم را ندارند و در بسیاری موارد تصور می‌کنند برای انجام اعمال مختلف زیبایی می‌توانند به افراد غیرپزشک که صرفا دوره‌های کار با دستگاه‌های مخصوص و ... را دیده‌اند، اعتماد می‌کنند.
 
تزریق بوتاکس در آرایشگاه خطرناک است

او درباره تزریق بوتاکس در آرایشگاه‌ها گفت: «این کار می‌تواند سلامت فرد را به خطر انداخته و عوارض پیش‌بینی نشده‌ای را برایشان به همراه داشته باشد».

به گفته دکتر بیژنی، صرفا با برخورد با افراد خاطی نمی‌توان از بروز عارضه‌های ناشی از جراحی زیبایی توسط غیرمتخصص‌ها پیشگیری کرد و فرهنگسازی و ارتقاء آگاهی مردم می‌تواند نقش مهمی در این زمینه داشته باشد تا افراد با آگاهی کامل اقدام به انجام اعمال جراحی کرده و صرفا به افراد متخصص و مراکز قانونی مراجعه کنند.

ارسال نظر شما

login captcha

بوتاکس، این روزها یکی از متداول‌ترین عمل‌های زیبایی است و کسانی که دوست دارند از شرّ چین‌و‌چروک‌های خود راحت شوند، از تزریق بوتاکس کمک می‌گیرند.

تزریق بوتاکس که برای  استفاده می شود و به آن داروی معجزه ی قرن بیست و یکم گفته می شود، درمان موثری برای مشکلات زیبایی و پزشکی می باشد.
ولی باید دقت باشید که آرایشگاه جای تزریق بوتاکس نیست