1168
از برکه سام درخشانی تا گل لاله پسر مهران مدیری

از برکه سام درخشانی تا گل لاله پسر مهران مدیری

1 ماه پیش بازدید3999
نی نی سایت: حال و هوای اینستاگرام این هفته بیشتر پدرانه است. عاشقانه های پدر و دختری و احساسی که از توی عکس هم پیداست. البته عشق مادر به پسر و ترانه بهاری و یادی از دوران کودکی و تبریک تولد و کلی اتفاقهای خوب دیگر هم داریم.

سام درخشانی و برکه فرشته

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون بالاخره از برکه اش رونمایی کرد. او با انتشار چند عکس از دخترش اینگونه احساسش را تعریف کرده است:« بركه جانم روزی هزاربار خدارو شكر ميكنم كه فرشته اي مثل تورو دارم. من چقد خوش شانس بودم،خدا چقد دوستم داشته و يا چقد كار خوب كردم كه پاداشم تو بودي. هر دفعه دلم ميگيره از اينكه يه چيزي رو خواستم و نتونستم بدستش بيارم،با نگاه كردن به چهره زيبا و معصومت ارام ميگيرم و دلم باز ميشه.با انرژي مضاعف بدنبال خواسته هام ميرم و ميدونم با وجود تو بهشون ميرسم،،اخه دخترم تو بركت زندگي مني و با وجودت هيچ نقطه ضعفي در خودم احساس نميكنم با اينكه ميدونم پر از مشكلم.همه چي خواهم داشت چون تورو دارم. از خدا ممنونم بابت عشقايي كه بهم داده تو و مامانت. عشق همتون پايدار.»

مژده لواسانی و سلما خانم

وقتی یک مجری تلویزیون از ابراز عشق یک دختر بچه به وجد می آید. مژده لواسانی مجری تلویزیون با انتشار ویدیویی از سلما و دوستت دارم گفتنهایش نوشته و البته ویدیویش را هم به اشتراک گذاشته:« باور كنيد خودشيفته نيستم ولي بايد جاي من بوديد تا ميفهميديد چه كيفي داره سلما خانوم اينجوري مدام بگه مژده جون دوسِت دارم. خدا حفظت كنه،دختر نازنين چقدر براي من عزيزي. تكمله: سلما آگاهي مثل خواهرزاده ای كه ندارم و نخواهم داشت، برام عزيزه و ان يكاد و اسپند و آيت الكرسی و صدقه لطفا.»
 
 


نعیمه نظامدوست و تولد مادرش

نعیمه نظامدوست بازیگر سینما و تلویزیون با پست اینستاگرامی خود و تقدیم یک شعر تولد مادرش را تبریک گفته و نوشته: «امروز اول اسفند ماه، مادرم تو به دنيا آمدی و همه دنيای من شدی، تولدت مبارك ای بهترين و تنهاترين بهانه برای زندگيم .
سلامم را تو می فهمی تو ای گلبرگ زیبای شقایق ها
نگاهم را تو می بینی تو ای مهر آشنا و یاور تنها
سکوتم را تو می فهمی تو ای بانوی سبز خواب و رامش ها
تو ای آن جاودان اندامه زیبا
تو ای آن مرغک دریای طوفانی
تو ای زن ای فروزان کلبه محزون
سپید بانو، سیه پوش غم و بیداد
تو ای بانوی خاموش سکوت و درد حلاجان
تو ای زن ای فریبا آفرینش 
ای که دستانت تولد در تولد در ستاره 
می درخشاند سکندر را
سحر بانو
تو ای دست نوازشگر برای صبح فرداها
تو ای مهتابک شبهای خاموشی 
تو ای یاور تو ای مادر
تو ای خانه به دوش قرنها باور
تویی تاریخ هر انسان
ز آدم تا بشر هردم.»
 

پریچهر قنبری و رفیق روز تنهایی

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی بازیگر محبوب سینما اینستاگرامش را با عکسی از فرزند اولش به روز کرده است. او در کپشن این عکس نوشته:« اولين بار كه ديدمت انقدر كوچولو بودى كه نميتونستم درست بغلت كنم.ه من حس خوب مادر شدنو دادى،با كلى بى تجربگى باهم بزرگ شديم،الان بيشتر دوستمى تا پسرم. پسرررم. رفيقم.همراه روزاى دورى و تنهايى تولدت مبارك.»
 

مرجانه گلچین و پسر دختر خاله

مرجانه گلچین بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایسنتاگرامش را با یک عکس دو نفره با پسر دختر خاله اش به روز کرده است و از هدیه ای نوشته که خدا در روز عشاق به آنها داده. گلچین درباره تولد عضو جدید خانواده نوشته:«
خداوند بزرگ درست امروز در روز عاشقها عاشقانه ترین هدیشو به ما داد. سامیار گلمون زمینی شد.تولدت مبارک فرشته کوچولو .خیلی از به دنیا امدنت خوشحالیم(سامیار پسر دخترخالمه واین اولین عکس دو نفرمونه که امشب تو بیمارستان با هم انداختیم خیلی دوستش دارم .وهنوز هیچی نشده دلم براش تنگ شد.قدم تمام نورسیده هامون مبارک.»
 

شبنم قلی خانی و گذشته های دور

یاد آوری خاطرات خوب کودکی همیشه شیرین است. شبنم قلی خانی بازیگر تئاتر و تلویزیون هم یاد گذشته و روزهای خوش قدیم افتاده و با انتشار عکسهایی از دوران دور نوشته:« دو تا عكس از گذشته های دور و دورتر.پ ن عكس اول :(با مامان جان)نخندين اِپُل و فوكول مد بود اون قديما. پ ن عكس دوم : (با خواهر جانم)من عاشق اون چتری بودم كه روی سرم قرار ميگرفت و كادوی تولد هشت سالگيم بود(بازم نخندين دلخوشی های من اون قديم ترها همين بود.»
 

شاهرخ استخری و خواهران کوچک

خواهر داشتن همیشه خوب است. به خصوص وقتی پدر دو خواهر کوچک باشی. شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از دو دخترش پناه و نبات از لذت خواهر داشتن نوشته:« خواهر که داشته باشی یه چیزایی رو زودتر میفهمی.»
 

نرگس کلباسی و جشن درختکاری

نرگس کلباسی حالا بیشتر از هر ستاره ای شناخته شده است. البته مردم دیار زلزله زده سرپل ذهاب حالا او را نه ستاره بلکه یکی از اعضای خانواده شان معرفی می کنند. کلباسی که بعد از زلزله مهیب سرپل ذهاب به آنجا رفت، هنوز هم آنجاست و با کمکهای مردمی برای زلزله زده ها خانه می سازد. او حالا می خواهد به هر خانه ساخته شده یک درخت هم بدهد تا هر خانه جدید یک نماد زندگی هم داشته باشد. او با انتشار ویدیویی نوشته:«
درخت، نماد زندگی جدید و یک زندگی پر از آرامش و عشق است که با کاشت آن، نه تنها قلب های همه‌ی ما به سمت همرنگ شدن ‌و یکی شدن پیش می رود، بلکه با این کار، با زمینمان هم یکی خواهیم شد و سال جدید را اینگونه با یکدیگر آغاز خواهیم کرد. هر مبلغی که در جشن اسفندماه جمع آوری کنیم، به درختکاری و هدیه دادن نهال به همه خانواده های سرپل ذهاب اختصاص داده خواهد شد. مثل همیشه از شما عزیزان درخواست میکنم که پوستر جشن اسفندماه را با این مضمون طراحی کنید و هرچه زودتر برای من ایمیل نمایید. خیلی دوستتون دارم.»
  
 


گوهر خیر اندیش و گل لاله لاله

گوهر خیر اندیش بازیگر سینما و تلویزیون بعد از به راه اندازی کمپین نه به بیکاری حال و هوای صفحه اش را با ویدیویی از فرهاد مدیری بهاری کرده است. او درباره این ویدیو نوشته:« ممنون از همه شما عزيزان و استقبال بى نظيرتان از "كمپين نه به بيكارى ".
چقدر خوشحالم كه با تمام ِ آسيب ها زنده مانده ام و توانستم با راه اندازى سايتِ "اينچند "گوشه اى از دغدغه هاى ذهنم كه بيكارى بخشى از مردم عزيزم بود را در حد توان ِخودم كاهش بدهم بسيار خوشحالم و دوست دارم . اين آهنگ زيبا را كه " فرهاد " فرزند آقاى مهران مديرى . اجرا كرده است را به شما مردم مهربان تقديم كنم ." گل لاله لاله".»
 
 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
1066
1133