2752
2734

زنگ زدم شماره همراه دوستم ولی اشتباه گرفتم یه زنه گوشی رو برداشت فکر کردم شاید مادر یا خواهرشه 

پرسیدم منزل فلانی ؟ گفتش نه شما ؟ 

گفتم ببخشید اشتباه گرفتم

گفت نه صبرکن چطوری این شماره رو میدونی ؟ زنه هم صداش جوون بود صدای بچه هم میومد 

گفتم بهتون گفتم که اشتباه گرفتم 

گفت این شماره ی اقای فلانی هست همینطور با لحن تند هم گفت بعد گفتش تازه شما شماره ی همراه رو گرفتین دیگه منزل چیه میگی...

بازم بهش گفتم اشتباه گرفتم باشه حق باشماست 

گفتش وااا بعد سریع قطع کرد 

فکر کنم ترسید دوست دختر شوهرش باشم بابا مردم اعصاب ندارن   

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایی به همراه زنگ زدی گفتی منزل!! چه ضایع گفتی 

بعد با توجه به اتفاقات رایج  اخیر تو مملکتمون بهش حق میدم شک کنه

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
2731
خدایی به همراه زنگ زدی گفتی منزل!! چه ضایع گفتی  بعد با توجه به اتفاقات رایج  اخیر تو ممل ...

چی گفتم بابا هول کردم یهو پرید بهم..بعدش هم فکر کردم لابد خانواده دوستم هستن چی کنم خب   

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

باید بهش حق بدی!!!

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی

از نگاهی دیگر:اون خانومه تاپیک میزنه شوهر جز جگرشدم انگار  داره خیانت میکنه یه زنه زنگ زد تا دید من جواب دادم الکی گفت منزل فلانی قشنگ تابلو بود هول شده وگرنه کی زنگ میزنه موبایل بگه منزل فلانی 

کامنت ها :حتما طلاق بگیر خودتو راحت کن

به همین راحتی دعوا بحث  طلاق😐

یبار دیگه زنگ بزن شکش رو به یقین تبدیل کن 😂

زنه هم یا شوهرش مشکل داشته یا از این شکاک ها بوده

صدبار پیش اومده گوشی من زنگ زدن اشتباهی گفتن منزل فلانی

خب پیش میاد

یجور عادته

خدا رحم کنه به زندگی داخلی اونا

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
از نگاهی دیگر:اون خانومه تاپیک میزنه شوهر جز جگرشدم انگار  داره خیانت میکنه یه زنه زنگ زد تا دی ...

ببین بعضی ها توهم خیانت دارن اصلا جوری شده زنی میره پیش روانشناس میگه شوهرم خیانت کرده روانشناس میپرسه شک داری یا اطمینان داری ؟ یه روانشناس معروف هست میگه اکثرا زنها فقط شک دارن و خیلی وقتا این شک شون اشتباه دراومده 

اگه مردی خیانت کنه نشونه های دیگه ای هم هست و بنظرم نباید اینقدر تند حرف میزد چون هرکسی ممکنه اشتباه جای دیگه رو بگیره 

بیچاره شوهرش😄😄😄

وااای اره نخورتش صلواتت   

زنه هم یا شوهرش مشکل داشته یا از این شکاک ها بوده صدبار پیش اومده گوشی من زنگ زدن اشتباهی گفتن منزل ...

اره بابا ندیدی بعضی ها ایفون رو برمیدارن میگن الو انگار که تلفنه عادتشونه دیگه

منم همینطور زنگ زدم همراه گفتم منزل...چه کنم خو   

2706