2752
2734
عنوان

حقوق و دریافتی

367 بازدید | 24 پست

سلام به همه

خانمای عزیز لطفا می گید حقوق شما چقدره؟؟؟

آیا کم میارید ؟؟ چکار می کنید که کم نیازید؟؟

پس انداز چطور 

من حقوقم یازده تومنه هیچی برام نمی مونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 حقوق بگیر نیستم خودم کار افرین والا به ظاهر هیجده تومن ولی فکر نمیکنم تهش هفت تومنم خالصی بمون ...

عزیزم خدا قوت

همکاری من میگن بیاید بریم بازار آزاد کار کنیم 

نظرتون چیه شما تجربه دارید تو این زمینه

همکارا می گن استعفا بدیم بریم بازار کار کنیم آخه بازارم آدم خودشو میخاد

من تو باشگاه دوستانم خیاط و آرایشگر و ناخن کار هستن دانشگاه هم نرفتن

ماهی بالای 50 درآمدشونه تازه ریالی عن برای خونه و بچه خرج نمی کنن

همه هزینه هاشون با شوهر و دوست پسره

من 30سال درس خوندم یوم هر ماه دوتا قسط میدم حسابم خالی میشه

هممون همینیم بخدا نظرت با بازار آزاد چیه؟؟

منظورت چه کاریه ؟ شوهر من کارش آزاده انقد استرس کارش زیاده الان مارو باهم ببینید فکر میکنید بابامه پیر شده بیچاره برای نا خانوما بیشتر ارایشی وطراحی لباس و بلاگریه ولی هیچکدوم امنیت شغلی ندارن 

همکارا می گن استعفا بدیم بریم بازار کار کنیم آخه بازارم آدم خودشو میخاد

ایتعفا که نه ولی خوبه کار ازاد و البته روحیات خودشو میخواد مثلا ممکنه یماه شصت تومن درامد داشته باشی بعد تا دوسه ماه فروشت رسما صفر باشه و مدیریت کنی من خودم دنبال اینم یه کار دولتی در کنار ازادم داشته باشم هم برای بازاریابی محصولم هم برای اب باریکه ای که حداقل خیالت راحته همیشه هست 

من این ماه سی تومنه با کسوراتش ۲۵ و نیم میادبه حسابم ، همین الان میدونم کم میارم تا حالا نشده حقوقم ...

عزیزم امکانش هست بپرسم شما شغلتون کدوم ارگان هست؟ و چندسال سابقه دارید؟ البته اگر اوکی نیستید می تونید پاسخ ندید

من این ماه سی تومنه با کسوراتش ۲۵ و نیم میادبه حسابم ، همین الان میدونم کم میارم تا حالا نشده حقوقم ...

و اینکه حقوقتون وام ازش کسر میشه که انقدر هستش؟ من خیلی آزمون میدم که شاغل شم اما همش میگم یه ارگان خوبی برم سرکار که بعدا حداقل دلم به حقوقش خوش باشه ، واسه همین مدام جاهای صنعتی مثل نفت و پتروشیمی آزمون میدم البته همسرم هم اونجا شاغله یکی از دلایلم اینه

2706