2752
2734

نامزدم راجب همه دوست دختراش بهم گفته هم فامیل هم غریبه حتی اهنگ های که براش می‌فرستادند

دست خودم نیست عین این مریض های روانی شدم همش فکر میکنم بهم خیانت میکنه ولی چنبارم چک کردم گوشیش هیچ خبری نبوده الان دوساله باهمیم هیچی ندیدم ازش ولی این حس لنتی ولم نمیکنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا منم همینطورم منک حس بدی دارم چون شوهرم بسیار اجتماعی تو گوشیشم دیدم یکی راحت حرف میزنه ولی صمیمانه نه راحت خیلی از گوشیش متنفرم 

همین الانم قهرم همش فکر و خیال ولم نمیکنه 

یه جایی هم دیدم کامنت گذاشته

خوب بدترین کارو کرده معلومه که اینطوری میشی چرا وقتی بهت اینا رو گفت ولش نکردی؟این اصلا نشونه خوبی ...

ن وقتی دوست بودیم بهم گفت هیچی ازم پنهون نکرده راجب گذشته الانم دوساله عقدیم

مجرد بوده اون زمان طبیعی هستش الان متاهل و نسبت به شما تعهد داره

میدونم ولی دست خودم نیست نمیتونم خودمو کنترل کنم بعضی مواقع خیلی بهش گیر میدم باز بیچاره میشینه توضیح میده که فقط تورو دوست دارم تا وقتی تورو دارم به کسی فکر نمی‌کنم دست خودم نیست فکر میکنم چند سال دیگه شاید بهم خیانت کنه اون موقع چیکار کنم این فکرای لنتی نمیزاره بشینم زندگیمو کنم😔

چرااجازه دادی پیشت این حرفهارو بزنه جدی برخوردمیکردی میگفتی نمیخوام بشنوم

خب اون موقع روش حساس نبودم برام مهم نبود الان که برام مهمه همه حرفاش یادم میاد اعصابم بهم میریزه 

ن وقتی دوست بودیم بهم گفت هیچی ازم پنهون نکرده راجب گذشته الانم دوساله عقدیم

ربطی نداره همون دوره دوستی رو میگم دیگه نباید این کارو می کرد شما هم همون موقع باید ازش جدا میشدی چون ادامه بدی به این حالی که داری میوفتی

چه ربطی به چیزی ازم پنخون نکرده داره اینطوری سعی می کنید خودتون رو آروم کنید

پنهون کردن نیست بعضی چیزا اصلا لازم نیست گفته بشه پنهون کردن نیست بلکه اصلا دلیلی برای گفتنش نیست و گفتنش اشتباهه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
دقیقا منم همینطورم منک حس بدی دارم چون شوهرم بسیار اجتماعی تو گوشیشم دیدم یکی راحت حرف میزنه ولی صمی ...

خیلی حس بدی داره درکت میکنم آدم داغون میشه منم از گوشیش بدم میاد ولی فعلا که با کسی نه حرفی زده نه صمیمانه برخورد کرده خبری نیست

واسه گذشتش بوده دیگه رها کن و زندگیتو کن  با این فکرا خودت اذیت میشی ولی اونم لزومی نداشته ب ...

همش به این فکر میکنم که قراره بهم خیانت کنه دیر یا زود اصلا خیلی حال روحیم بده

2706