2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو گلم 😍

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

من بالتروزول فولیهام ب ۱۴ ۱۵ میرسید وباردار نمیشدم

Hmgک میزدم هم فولیهام ۱۸ ۱۹ میشد بازم خبری نبود

اینم بگم استرادیول برای ضخیم شدن آندومتر میخوردم و برای آزاد شدن تخمک هم hcgمیزدم

خدایا امیدم فقط ‌به توعه🌹

بارداریت مبارک 

ان شاالله بسلامتی بغل بگیریش 

اگه دوست داشتی برو این مطالب رو بخون حتما به دردت میخوره

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9996537&slug=خانم-های-باردار-یا-هرکی-میخواد-درآینده-باردار-بشه&postId=266532749

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

با کلمفین ک کلا اصلا فولی بالغ نداشتم

یکسال دارو وسونو خستم کرد

فامیلمون ۴ سال ناباروری داشت و سه تا آی وی اف ناموفق رفت پیش یه دکتر با دودوره دارو باردارشد منم راهم دوربود باویزیت آنلاین دارو گرفتم ازش سه دوره دارو خداروشکر باردار شدم

بگو عزیزم خدا خیرت بده من چندساله منتظرم 

اگه دوست داشتی برو مطالب منو هم بخون گفتم چه جوری باردار شدم شاید به دردت خورد

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9996537&slug=خانم-های-باردار-یا-هرکی-میخواد-درآینده-باردار-بشه&postId=266532749

با کلمفین ک کلا اصلا فولی بالغ نداشتم یکسال دارو وسونو خستم کرد فامیلمون ۴ سال ناباروری داشت و سه ...

چی مصرف کردین عزیزم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
با کلمفین ک کلا اصلا فولی بالغ نداشتم یکسال دارو وسونو خستم کرد فامیلمون ۴ سال ناباروری داشت و سه ...

پلی کستیک بودی ؟ 

خدایا میدونم خودت کمکم میکنی همونی چیزی که دوست دارم برام اتفاق بیوفته لطفا برام یه صلوات بفرستین ممنونم 

بمن ۸ تا لتروزول داد روز سوم پریودی هر۴ ساعت ۲ تا 

ویتامین eروزی یکی

قرص آگنوگل شبی یکی

اسید فولیک شبی یکی

قرص دگزامتازون روزی یکی