2733
2734
عنوان

اعتصاب غذای پسر 10 ماهم

918 بازدید | 11 پست
سلام. بچه ها پسرم 4 - 5 روزه که اعتصاب غذا کرده نمیتونم بهش غذا بدم. سرلاک که عمرا نمیخوره فرنی یاهرنوع خوراکی شیرین که نمیخوره (به جز میوه) سوپهایی که براش درست میکنم هم نمیخوره... هرنوه سوپی که بگید امتحان کردم.... هم رقیق هم سفت.... فقط شیر خودم رو میخوره. غذاش شده شیر ، آب ، هندونه و روزی 5-6 تا قاشق مرباخوری از غذایی که براش درست کردم اونم به کلک ماستی که یه قاشق در میون بهش میدم. ممکنه مال دندونش باشه؟ چون هنوز دندون در نیاورده. خیلی هم اینور اونورو گاز نمیگیره. فقط میگه دستم و بگیرید منو راه ببرید. تپلچه عزیزم لاغرشده.
خواهش میکنم کمکم کنین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون از همه. امیدوارم فقط مال دندون باشه و مشکل دیگه ای نباشه. 3 -4 شبم هست که نصف شب یهو قاطی میکنه میپیچه به خودش. من فکر میکردم دلش درد میکنه یا نفخ کرده. ولی واقعا نمیدونم چشه. جیغ میکشه ها.... بیا وببین...!
مانلی جان ممنون از پیشنهادت امروز براش آب ماهیچه و قلم میپزم ببینم میخوره؟
مامی اهورا جان ممنوناز پیشنهادت. آره بستنی میخوره ولی آخه بستنی که غذا نمیشه...قبول داری؟... خون به جگرم کرده وروجک....
2738
غذا را با سرنگ بهش بده ...امتحان کن میخوره به حالت نیمه نشسته بگیرش و موقع غذا دادن یه اسباب بازی هم بده دستش که حواسش به اون باشه
بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با یک نفر ❤️
عزیزم این حالتایی که شما گفتی مال دندون درآوردنه. خیالت راحت. به لثه هاش ژل بزن. ژل kin baby بزن گیاهیه و عوارضی هم نداره. مخصوصا که می گی نصفه شبا تو خواب جیغ می زنه. این حالتو دقیقا پسر منم داشت وقتی می خواست دندون دربیاره.
آدما مثل عکس هستن ؛ زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین .

بذار از تجربه خودم و چند تا از دوستام بگم برات: ما به این نتیجه رسیدیم که غذا خوردن و نخوردن بچه ها بگیر و نگیر داره. یه مدت خوب میخورن یه مدت میرن اعتصاب. دختر منم همینجوریه. میشه که بعضی روزا در 24 ساعت فقط 150 سی سی شیر میخوره و بعضی روزا هم هر چی میخوره سیر نمیشه. البته بیشتر توی فاز اعتصابه اما خب مثل آدم بزرگا که یه روز اشتها دارن و یه روز ندارن بچه ها هم گاهی نمیخوان غذا بخورن و مطمئن باش هر وقت میلشون بکشه غذا میخورن و دچار مشکل رشدی نمیشن.
و نتیجه اخلاقی اینکه جوش نزن و دیدی غذا نمیخوره خیلی با آرامش اعصاب ظرف غذاشو بردار و ببر بذار توی یخچال و بی خیال شو. دوم اینکه از تهیه غذاهای مدل به مدل جدا بپرهیز. بچه ببینه داری توجه میکنی و روی این قضیه حساس شدی لج میکنه گلم.