2726
سلام دوستان، ما هم سیسمونی خواهرمو از بانه خریدیم خرداد امسال، قیمت همه چیزش عالی بود،مخصوصا سیسمونی رضایی پتو کارترز اونجا 16 تومن بود شهر ما تو سیسمونی فروشی ها 52 تومن بود،بله پاساژ زیتون هست
محصول های بانه همه OEM هست، یعنی برند های مسخره است که اسم برند معتبر روش میزنن. با این دید خرید کنید حس بدی بهتون دست نمیده تاپیک منم در مورد ماشین ظرفشویی 86m86 بوش تقلبی بانه بخونید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1517888&postID=58166921

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محصول های بانه همه برند های مسخره است که اسم برند معتبر روش میزنن. با این دید خرید کنید حس بدی بهتون دست نمیده تاپیک منم در مورد ماشین ظرفشویی 86m86 بوش تقلبی بانه بخونید . اصلا مدلی به اسم 86m82 بوش تا حالا نزده ... تو تاپیک من لینک سایت های اصلی فروشنده این دستگاه های بدون مارک هست. خودتون هم میتونید بخرید و روش مارک بزنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1517888&postID=58166921
سلام دوستان. منم تمام سیسمونیم رو از آقای رضایی که تو بانه است گرفتم, البته غیر حضوری. برام ارسال کردن. واقعا جنسای عالی و خیلی ارزونتر از تهران. همه اصل. خیلی آدم متعهدی و درستیه.
2728

سلام بر خانم های عزیز

منم ۸تیر۱۳۹۶ از کرمان رفتم بانه یه سری از وسایل سیسمونی رو از آقای رضایی خریدم، ایشون بسیار منصف و خوش برخورد بودن. وسایل من تقریبا ۳میلیون و ۶۰۰ شد که اگر از نمایندگی چیکو و گراکو و ولدون می خریدم تقریبا ۷میلیون در می اومد.

حتما به ایشون سر بزنید.

واقعا از پستهای قبلی که توی این سایت بود ممنونم چون من به توصیه بقیه رفتم و الان خیلی راضیم  

سلام خانوما...البته نميدونم خانو مهستيد ياآقاولي خوب ميدونم اين كامنتايي كه اينجانوشته شده همگي سازمان يافته وجنبه تبليغي داره...من خودم واقعا رفتم بانه وسيسمونيموازبانه گرفتم...ولي نه مغازه رضائي اتفاقاخيلي واسم سوال شده بودكه واقعأايشون ارزون ميدن يا كه نه...تا دلتون بخوادقيمت گرفتم..وواقعأبهتون ميگم اين فروشگاه قيمتاش خوب نيس گول اين كامنتارونخوريدكه نوشتن.. 

سلام خانوماي محترم،منم باخانم فاطمه موافقم،فروشگاههاي ديگه هم ارزونترميفروشن،هم كيفيت جنساشون بهتره..اطفاقأمابا اين آقامعاملمون برسرگرون فروشي بهم خورد..چون همه چيزايي كه خريده بوديم روگرون بهمون دادن...الكي ميگن جنسايه ما اصله مغازه هاي ديگه بدل ميفرشن..خلاصه ازهرروشي واسه كلاه برداري استفاده ميكنن..مواظب باشيدودقت كنيد..

شقايق جون شماازايشون پورسانت ميگيري؟چون واقعاهرچيزيوكه قيمت گرفتم ازمغازه هاي ديگه گرونتر ميدن،خيليم بداخلاقن،پستونكً اونت ٢٢ تومن كه شما ٣٢ خريدين،شيشه شير ٢٣ تومني رو خريدين ٤٠ تومن تازه راضي هم هستين؟😳

من به شما توصيه ميكنم مغازه هاي ديگه هم بريد،اونجا نمايندگي چيكووگراكو هست حتمأيه سر بزنيد

سلام دوستان ما از اقاي رضايي خريد كرديم و خيلي خيلي راضي بوديم واقعاً قيمتها خيلي فرق داشت دوستان خيلي از شما ممنونم كه اقاي رضايي را معرفي كرديد هر چي لازم داشتييد بريد به ادرس انستا گرامشون و اونجا با تلگرامم ميشه در تماس بود خيلي فرق قيمت زياد بود https://instagram.com/p/BW9uZuCFzEJ/

منم به صورت اینترنتی از آقای رضایی خرید کردم خیلی انسان شریف وباحوصله ایی هستن قیمتاشون هم مناسب ومحصولاتشون باکیفیته,منم تواین صفحه تعریف سیسمونی ایشون شنیده بودم امااولش تردید داشتم ولی وقتی حسن اخلاق وقیمت مناسب محصولاتشونودیدم خیالم راحت شد الانم که سفارشام دستم رسیده کاملا راضی هستم .منم شیشه شیراونت 23 گرفتم،تازه یه کالسکه تاشوعالی دارن که باوجود اینکه کالسکه گرفته بودم بازاونوخریدم براکسایی که مسافرت میرن عالیه 

شقايق جون شماازايشون پورسانت ميگيري؟چون واقعاهرچيزيوكه قيمت گرفتم ازمغازه هاي ديگه گرونتر ميدن،خيليم ...

واقعا؟؟؟!!  

شما از كجا خريد كردين؟اجناس شما از نظر قيمت و كيفيت خوب بودن؟

سلام خانوما...البته نميدونم خانو مهستيد ياآقاولي خوب ميدونم اين كامنتايي كه اينجانوشته شده همگي سازم ...

عه!!! جالبه

ميشه لطفا بگيد شما از كجا خريدي؟

اين سيسموني هم معظلي شده هاااا

2706