2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

mac

تیکر بارداری نیست، امیدوارم تا اون روز به آرزوم برسم:) اوضاع بهتره ولی هنوز رفع نشده؛ ولی خداروشکر. ازدواج خیلی سخته! ازدواج باعث میشه روحت بزرگ شه.اینو وقتی خودم ازدواج کردم فهمیدم؛ وقتی ازدواج کردم فهمیدم منم میتونم با تب ۴۰ درجه کسی که تبش ۳۸ ِ رو پاشویه کنم و دم از حال بد خودم نزنم. وقتی ازدواج کردم فهمیدم میتونم در اوج عصبانیت لبخند بزنم. وقتی ازدواج کردم فهمیدم میتونم شب امتحان ترم از خستگی گریه کنم و قیمه بپزم. وقتی ازدواج کردم فهمیدم میتونم در حال طی کشیدن غذارو کم کنم و در عین حال نگران پژمرده نشدن شمعدونیا باشم. وقتی ازدواج کردم فهمیدم میتونم بخاطر یه نفر خودمو تغییر بدم. وقتی ازدواج کردم فهمیدم میتونم چقدر مهربون باشم.. چقدر روحم بزرگ باشه و چقدر ببخشم.. و اگه ازدواج نمیکردم هیچوقت نمیفهمیدم من چه دختر قوی ای هستم:)))یا فاطمه جان در دو جهان دل به تو بستیم🌱                    الهُمَّ صَلِّ عَلیَ فَاطِمَهَ وَ اَبِیهَا و بَعلِهَا وَ بَنِیهَا و سِرِّ مُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحَاطَ بِهِ عِلمُک🌸 / کاربری سوممه🥲😐🙂
2731

پوست چرب حتما قبل از کرم پودر باید از پرایمر استفاده کنه

پرایمر مخصوص پوست چرب

که کمک میکنه کرم پودر روی پوست بشینه

موندگاریش بیشتر شه و برق نیفته

این نکته خیلی مهمه

_ سبک زندگیت چیه؟      + دوری و دوستی:)
بروژوآ خودم استفاده میکنم ولی وقتی میزنم با وجود مرطوب کننده پوستمو خشک نشون میده 

پس پوستت چرب نیست احتمالا معمولیه

میبلین خوبه ولی تست حیوانی داره 

لورآل هم خوبه ولی اونم مات میکنه

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2706