2752
2734
عنوان

خواهش میکنم ازتون

32 بازدید | 5 پست

خواهش میکنم اگه خودتون یا اشناهاتون همین سال جدید رفتین مرکز مام آی یوآی یا آی یو آف انجام دادین میشه بگین هزینش کلاچقد شده..اخه یه نفر بهم گفت ۲۰۰میلیون هنگم انقد بشه نداریم بریم

😐😐😐 نرخ کجارو داده بنده خدا

هرمرکزی فرق میکنه ولی صفر تاصد از ۲۰تومن تا ۴۰ تومن هست

💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک 💚«ولا تعننی بطلب ما لم تقدر لی فیه رزقا» خدای خوبم؛در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐 نرخ کجارو داده بنده خدا هرمرکزی فرق میکنه ولی صفر تاصد از ۲۰تومن تا ۴۰ تومن هست

ای خواهر از غروبی هنگم وقتی شنیدم گفتم دیگه تمومه ناامید شدم..فکرکنم از روز اولی ک رفته سونو برا بارداریش نشسته حساب تاالان ک رفته مام ..ماهم همین مقدارو جمع کردیم 

2731
ای خواهر از غروبی هنگم وقتی شنیدم گفتم دیگه تمومه ناامید شدم..فکرکنم از روز اولی ک رفته سونو برا بار ...

نه بابا چه خبره ۲۰۰ میلیون😐یزد که بین ۱۵تا۲۰تومنه

💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک 💚«ولا تعننی بطلب ما لم تقدر لی فیه رزقا» خدای خوبم؛در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن♥️