2703
2553
به نظرم اول برو مشاوره ازهرا
کنار ویدا یکبار برو قهیری
بعد توکل کن وبایکی بروجلو
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها نمی دونم امروز چم شده، ببخشید اما صبح یه لخته خون دفع کردم و کمی خون رقیق مثل پریود اما تا شب کمی بهتر شدم و میزانش کمتر شده اما همراه این ترشحات خونی حتی بافت گوشتی هم دیدم خیلی نگرانم

خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
راحله نترس. چیزی نیست. باردار نبودی که بترسی. من همیشه بین پریودام همینجوری بودم. این دکتر لباف هم تازگی ها خیلی بد جور شده. یه بار یکی از درد داشت به خودش میپیچید از 8 صبح که اومده بود مطب منشیش هنوز تا ساعت 1 راهش نداده بود!!!
2720
راحله نترس
روز چندی؟
تخمک گذاریت کی بوده
ببین اگه نزدیک زمان پری بودی می گفتم سقط کردی
ولی احتمالا الان تخمک گذاری داشتی بپر اقدام
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
سلام
دیروز روز هجدهم بود
پریهام معمولا 28 تا 32 روزست ، من همیشه مقع تخمک گذاری لکه بینی داشتم اما نه تا این حد، به لطف لتروزول هایی که دو ماه خوردم دیگه نمیفهمم زمان تخمک گذاریم کیه ،این ماه نخوردم،
امروز بهترم، راستش دیروز خیلی ترسیدم واقعا دیگه اینقدر مشکل زخم و عفونت و بچه دار نشدن بهم فشار آورده که تحمل مشکل دیگه ای رو ندارم ، برا خوب شدن این زخم من چقدر اذیت شدم با خودم می گفتم اگه دوباره برگشته باشه چی ؟ برام یه کابوسه باز میگم اگه مال زخم بود که مثل لخته خون و خون پریودی نبود خلاصه نمیدونم، هر دم از این باغ بری می رسد.
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
خدایا ما رو از دست این دکترا نجات بده
سلام بچه ها
دکتر زنان خوب به غیر از لباف سراغ دارین که یکی یکی مریضا برن تو و خلت هم باشه
اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضیٰ الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفاً کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک
2714
حالا مشاوره ای میرم منو به یه ﺩکتر غﺩﺩ معرفی کرﺩه

راحله جونم نگران نباش ایشالا هیچی نیست
به خﺩا اینا همش از استرسه

.رویا جون خوﺩت چیکار میکنی اﺩامه میﺩی تا اخرش با لباف؟؟؟

من چون ﺩرست وحسابی ازش نتیجه نگرفتم میخؤام عؤض کنم ولی تو پیشش حامله شﺩی
من الان شایﺩ یه ماهه متفورمین نمیخؤرم ولی توی تمام این یک سال که _ورﺩم و هنووووز مرتب نشﺩه

تازه بهش گفتم اگه خارجیش بهتره میگیرم میگفت نه اگه این بهت ساخته که همین خوبههههه
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
هلیا می آمدی پیش خودم . هم به حرفهات گوش می کردم هم تجویز
نصف قیمت هم حساب می کردم
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
راحله جون

دکتر سوسن نوروزی هم خوبه برای موارد عادی

خلوت هم هست و همون روز بهت نوبت میده

اول چارباغ بالا ( از سمت دروازه شیراز ) سمت راست ، کوچه دوم ، سوم فکر کنم باشه ، قبل از زمزم و رسیدن به چهارراه نیکبخت ( اگه اشتباه نکنم ، توی کوچه آزمایشگاه کُخ بود ، توی تابلوها نگاه کن )
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
هلیا جون

یک ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من بودم ، تا حالا حتماً دکترم رو عوض کرده بودم

چرا هنوزم میری پیشش ؟

برو پیش رضوی یا قهیری

بیشتر رضوی که همه چی رو آزمایش میکنه برات
فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
مرسی دوست جونا
مرسی مامان سمیرا جون
مهسان جون شما انگار برای مامانت از رضوی وقت گرفته بودی یا سایا جون بود؟ اگر هلیا جون نمیخواد وقتشونو بده به من
هلیا دکتر رو عوض کن دختر...
منم برا مرتب شدن پری رفتم پیش لباف اما نتیجه نگرفتم البته با 2 ماه دیگه تصمیم به بارداری گرفتم با سه یا چهار تا ویزیت به این نتیجه رسیدم برم پیش دکتر دیگه
هنوزم می گم در خیلی موارد خوبه اما من مورد من خیلی خوب عمل نمی کرد. اینکه همیشه معاینه می کنه خیلی خوبه حداقل می فهمی عفونت و زخم نداشته باشی
مهسانییییی اخه ﺩیر پیﺩات کرﺩم

ازاین به بعﺩ مریض خوﺩتممممم

سمیرا جؤنیییی میبینی من چه ﺩل خجسته ای ﺩارمممم

ارام جونم تو هر سری معاینه میشﺩی عایا؟؟؟؟؟؟؟؟
من اونم نمیشﺩم فقط سه بااار اؤنم واسه زخمم َسری اخر گفت ﺩیگه خوب شﺩیییی خیلی وقته معاینه نکرﺩهههههه

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2706