2737
2739
عنوان

از نگرانی دارم میمیرم؟؟!!!!!!

943 بازدید | 11 پست
سونو هفته 18 یه کیست تو بطن راست مغز نی نی م نشون داد .دکترا گفتن 1 ماه دیگه دوباره سونو میکنیم و این کیست با تنهایی باعث ناهنجاری نمیتونه بشه ولی خیلی نگران .اینقدر گریه کردم دیگه ............تورو خدا اگه کسی اطلاعی تو این مورد داره بگه یه دنیا ممنونم
وای عزیزم چقدر سخت...درکت میکنم الان چقدر ناراحتی.اما اینو بدون که خواست خدا از همه چیز بالاتره.بچت رو صحیح و سالم از خدا بخواه.حتی تو سخت ترین شرایط معجزه کردن واسه خدا هیچ کاری نداره.فقط از خدا بخواه عزیزم ایشالا خدا هم زود زود از نگرانی درت میاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام سولماز جان
اصلا نکران نباش این کیستها طبیعیه و تو روند رشد مغز نی نی ممکنه به وجود بیاد و بعد هم جذب میشه اسمش هم کیست کروئید بلکسوس هست من هم هفته ٢٠ رفتم دخملیم دو تا داشت و مثل شما کلی کریه و.... ولی دکتر اطمینان داد که جون از غربالکری و اینا همه خوب بوده و موردی نداشته این کیستها هم از بین میرن و بعد ٤ هفته که رفتم اثری ازشون نبود
اصلا استرس نداشته باش که بدترین جیز برا نی نی هست
حتما یه سر برو بیمارستان رجایی قسمت سونو قلب جنین پیش دکتر آویسا طبیب
از این دکتر وارد تر و با دقت تر تو تشخیص ندیدم..تنها دکتری هست تو ایران که تخصص قلب جنین داره
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2740