2733
2734
سلام روزتون به خیر دیگه بچه هامون بزرگ شدن دغدغه هامون هم بزرگ تر شدن لطفا بیایید الانم که دارند به سن بلوغ میرسن با هم باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم .
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .
من به شدت دنبال یه مدرسه خوب متوسطه اول هستم امسال باید در آزمون ورودی مدارس شرکت کنند اما واقعا انتخاب مدرسه خیلی سخته لطفا نظراتتون رو در مورد مدارس مختلف بگید
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .
سلام
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دبستان تموم شد و استرس مدرسه جدید شروع شد

منم همین مشکل رو دارم

امیدم به قبولی مدارس نمونه است فعلا...

فرزندتون متولد چه ماهی از 84 هست؟
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
گل دخترت یا پسر کاکل زریت دیگه بزرگ شده خیلی از وسایلش و اسباب بازی هاش دیگه بدردش نمی‌خورن جات تنگه 😳 میخواهی اونها رو بفروشی اونها رو رایگان تو کودک آنلاین آگهی کن .😍😍😍😍❤️ https://t.me/koodakeonline/733
2740