2733
2739
سلام

من اومدم

دلم پُره نمیدونم چ بگم

چرا خدا امتحانم میکنه

من واقعا از همه معذرت میخامممم

دست بوس همتونممممم بخدا هر دفعه اومدم بیام نینی سایت واسه حراج یا بفرمایید شام

یا ماجرا تصادف و قلب مامانم و پیچ خوردن پام و..... پیش اومد

خدایا به چ گناهی متهمم کردی لطفا هر بلایی میخای بیاری سر من خاک بر سر بیار نه عزیزانممممم خداااااااااا

تورو خدا بیایینننن باهم بحرفیمممم از دپرسی دربیامممممممممم.

مرسی

ناتالین
اِعـتِــرآضـے وآرد نـیـسـتـ !حـُکمـِ دآدگـآهـ :زِنـدگــے اِجـبـارے...خـتـمـِ جَـلَـســہ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بخدا بمرگ خودم حاضر نبودمممم ناراحتتون کنم ولی چکار کنم کم اوردم خواستم دردو دل کنم ببخشین
اِعـتِــرآضـے وآرد نـیـسـتـ !حـُکمـِ دآدگـآهـ :زِنـدگــے اِجـبـارے...خـتـمـِ جَـلَـســہ!
عیبی نداره عزیزم زندگی مثل جاده میمونه پر پیچ وخمه
صدقه بده هر روز صبح قبل از حرف زدن با کسی یه ون یکاد بخون اسپند دودکن
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
به خدا منم مشکل دارم منم پستی بلندی دارم ولی نا امید نمیشم همیشه وقتی امیدت بریده میشه برو سمت خدا دردتو به خدا بگو میشنوه
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2738
نی نی نداری
اگه نداری دست شوشو رو بگیر برو باهاش بیرون مخصوصا شبا دلت باز میشه

تو چرا میساء جونم
چرا میسا جونم

سلام ایرین گرفیلدی جونم عزیزم چ شده مگه صارم

مامان خانومی نه ندارمممم گلم باوشه اما دوست همنوع و همجنسسسس بهتره خانوما لطیفن
2706