2733
2739
عنوان

مهد کودک و بیماری کودکان

437 بازدید | 9 پست
سلام دوستان /من یه دختر 6 ساله دارم که از مهر ماه 93 مهد رو شروع کرده و درست از 20 مهر ماه حدودا هر دو هفته یکبار مریض میشه/ویروسی و غیر ویروسی و همیشه با تب 38.5الی 39.5 همراهه و اکثر اوقات پچنجشنبه شروع میشه و شنبه تموم میشه /گاهی هم فقط تب میکنه.تمام آزمایشهایی رو که لازم بوده هم انجام دادیم (از خون /انگل .عفونت ادراری وحتی ازی که برای ارترید روماتویید کودکان انجام میشه و شمارش پلاکتو....)تو تعطیلات عید با وجود اینکه 10 روزی مسافرت رفتیم هیچ مشکلی نداشت. ولی الان از شنبه رفته مهد و امروز از صبح دوباره طب کرده و هیچ علامت دیگهای بجز تب بالا نداره /لازمه اینرو هم بگم که با مربیهای مهد هم هیچ مشکلی نداره و مدام جایزه میگیره و تشویق میشه و مهدشم دوست دارهو لطفا اگر تجربهای دارید یا موردی به ذهنتون میرسه منو راهنمایی کنید واقعا موندم چرا اینطوری میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یکی از دلایلی که دارم و اصلا قصد گذاشتن بچه رو به مهد ندارم همین مریضی های مداوم هست. دختر جاریم مهد میره و مدام مریضه و خدا نکنه چند ساعت بیاد پیش بچه من فردا صبحش بچه منم تب می کنه و مریض میشه.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
2740
راستی یه موردی هم هست /من باردارم ممکنه از لحاظ روحی مشکلی باشه؟ چون دختر من خیلی حساسه حتی به کلمات یه بار تو یه مهمونی از دختر صاحب خونه آب خواسته بود و چون بهش گفته بود بیا اب رو بگیر ناراحت شده بود که نگفت بفرمایید!و به من شکایت میکرد که تو همیشه میگی بفرمایید/ممکنه به خاطر بارداری من حساس شده باشه؟