2733
2734
عنوان

بنظرتون میتونم معلم قرآن بشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 53 پست
نه از هر بچه ای ۹۰ تومن در ضمن من هر روز روزی دوساعت میخوام تدریس کنم هر روز

خوبه آفرین ولی فک نکنم همه هر روز باشن

گل میخرم واست 🥀خودم برات پرپر میکنم ، سر مزارت                 ❤️‍🩹❤️‍🩹😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه از هر بچه ای ۹۰ تومن در ضمن من هر روز روزی دوساعت میخوام تدریس کنم هر روز

هر روز برای بچه ها یکم سخته 

تو هفته دو روز یا سه روز باشه به نظر من بهتره ،اینجوری ی ذوقی هم میکنن برای اومدن ..هر روز تکراری میشه براشون

2731
بله درسته اما اینجا همه بچه هاشونو کوچیکتر که هستن میفرستن کلاس قرآن و من واقعا دیدم که شاگرادای خرد ...

من نمیپسندم کارشونو... واقعا نمیپسندم... آخه میدونین بچه ها از نظر روانشناسی نمیتونن دو قطبی رو هضم کنن؟ بچه من الان میدونه خدا مهربون ترینه خیلی خوبه و تمام..دیگه هرگز از جهنم و کار بد و شیطان و... آدم بد نگفتم.. چون بچه نمیتونه هضم کنه چطور خدایی ک مهربونه و بخشندس در عین حال میتونه جهنم هم بفرسته؟!!!!! این یعنی بیمار شدن مغز بچه یعنی وسواس 

من خودم بچه بودم تو سازمان تبلیغات شهرموون تااااا ترم بالا کلاس مفاهیم میرفتم اصلا گیج شده بودم.... حالا شما که اصرار داری کتاب روانشناسی های کودک رو بخون مباحث تربیت دینی رو حتما بخون.. خودم خوندم ک میگم الان 

قبلنا کلاس میرفتم الان تو خونه اما ان شاءالله پسر کوچیکمو ازشیر بگیرم بازم برم کلاس

توکل بر خدا 

پس ارادتون قویه ، من دو بار مجبور شدم غیر حضوری بخونم ولی رها کردم.کلاس خیلی خوبه

من نمیپسندم کارشونو... واقعا نمیپسندم... آخه میدونین بچه ها از نظر روانشناسی نمیتونن دو قطبی رو هضم ...

بله درسته حق باشماست من از این حرفا نمیگم بهشون آخه چشم کتاب هم سعی میکنم تا تابستون که میخوام کلاس تشکیل بدم بخونم عزیزم میشه چند تا کتاب پیشنهاد بدین ممنون

2738
2706