2733
2734
عنوان

شکایت از آرایشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 45 پست

من مبل خریدم سرم رو کلاه گذاشتن خیلیا گفتن پیگیر نشو جواب نمیده ولی بعضی از دوستانم خوب راهنمایی کردن رفتم و حقم رو کرفتم و طرف مجبور شد مبلها رو پس بگیره و کامل پولم رو بده..

الانم گفتم از دوستان راهنمایب بگیرم.. با چه سبکی پیش برم که جپاب بگیرم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما از تو به غیر تو نداریم تمنا.....حلوا به کسی ده که محبت نچشیده است
اره منم اون چیزی ک میخاستم نشد روز اول رفتم صنف شکایت کردم روز دوم کارشناس اومد موهامو نگا کرد گف ...

واقعا راست میگین؟منم میکرو ابرومو خراب کرده از وسط ابروهام رو خیلی به هم چسبونده و نزدیک کرده صورتم و اخمو کرده....یکسال هم‌گذشته لامصب اصلا کمرنگ هم نشده.....

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من خودم خسارت گرفتم چند سال پیش برای خراب کردن میکرو ابرو

کجا شکایت کردین گلم؟اخه نهایت میخواد پولتو بده دیگه میکرو درست نمیشه که.....نه با لیزر نه ریموو دیگه درست نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کجا شکایت کردین گلم؟اخه نهایت میخواد پولتو بده دیگه میکرو درست نمیشه که.....نه با لیزر نه ریموو دیگه ...

نه درست که نشد گفت بیا خودم ریمو کنم گفتم من دیگه اطمینان نمیکنم نصف هزینمو میخوام بعدم نرفتم ترمیم تا کمرنگ شه واسه ریمو گفتن موادش خطرناکه آسیب زنندس منم جای دیگه ریمم نکردم

روانشناس هستم.کمک خواستی درخواست دوستی بده ❤️
2731
نه درست که نشد گفت بیا خودم ریمو کنم گفتم من دیگه اطمینان نمیکنم نصف هزینمو میخوام بعدم نرفتم ترمیم ...

آرایشگر من گفت پولتو میدم مشکلی نیست کلا ۸۰۰ بود پولشو نمیخواستم درستم نشد یه بار رفتم لیزر تاجش بدتر قرمز شد الان با کرم پودر درست میکنم.الان میگم کاش پولمو ازش میگرفتم.اونموقع انقدر ناراحت بودم پولش برام مهم نبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این موهای خودمه که فرستادم بالا

پایینی هم کاری که میخواستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این موهای خودمه که فرستادم بالا پایینی هم کاری که میخواستم

خداییش فرقش زیاده.حق داری.ببخشید اگه ناراحتت کردم باحرفم تو دلت خالی شد😙🙏ولی کاش بهتر درمیاورد...

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
خداییش فرقش زیاده.حق داری.ببخشید اگه ناراحتت کردم باحرفم تو دلت خالی شد😙🙏ولی کاش بهتر درمیاورد...

خودم یه هفته است دارم غصه شو‌نیخورم موی رنگ نشده ب فشنگم و‌دادم دستش بی لیاقت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اگر دوست داشتی بگو چه طوری کلاه گذاشتن لطفا

توی تاپیکای قبلیم‌مفصل توضیح دادم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودم یه هفته است دارم غصه شو‌نیخورم موی رنگ نشده ب فشنگم و‌دادم دستش بی لیاقت

منم ناراحت شدم.فرق داره با اون عکسی که نشون دادی.لااقل برو یکم از پولتو پس بگیر.یه سرزبون دار با خودت ببر.حداقل خودت آروم شی.انقدر هزینه کردی پول زور بود.من زورم اومد😅

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔

به زن پسرخاله ام نشون دادم اون ارایشگره شهرستانه گفت ۲تومن من اینکار و انجام میدم

میگم اوکی باشه اصلا این هزینه تهران بودنش و گرفته ولی خب لامصب کار درست تحویل بده لاقل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706