2733
2739
سلاااااام به همه دوستای عزیز همدانی آدرس سایتی که براتون میزارم اولین و جامع ترین سایت در خصوص راهنمای کامل خدمات عروسی هست برای یه عروس و دوماد خیلی مهمه که یه شب رویایی از عروسیشون به یادگار داشته باشن.این شب رویایی رو ما برنامه ریزی میکنیم.از برنامه های ریز و جزئی گرفته مثل کارهایی که باید قبل و شب عروسی انجام بشه تا معرفی بهترین آرایشگاه ها -مزون های عروس- آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری و موسسه های برگزاری تشریفات پیشنهاد میکنم از سایت دیدن کنید و کلی ایده های قشنگ بگیرید. امیدوارم همه عروس ها و دومادهای همدانی بهترین زندگی رو پیش رو داشته باشن و همونطور که به کمک این سایت یه عروسی عاشقانه براشون رقم میخوره یه زندگی عاشقانه رو هم پیش رو داشته باشن ......منتظر بازدید و نظرای گرمتون هستیم
دورباش اما نزدیک...من از نزدیک بودنهای دور میترسم
سلام همشهریای عزیز، همدانی های گل سایت عروس سرا aroussara.ir اولین سایت تو این زمینه هست همه شهر ها چنین سایتی دارن ولی همدان نداشت حالا انشاالله فعال بشه و بتونیم ازش استفاده کنیم . فعلا داره تکمیل میشه به دوستان و آشنایانی که تواین زمینه ها کار میکنند خبر بدید آگهی رایگان و هنوز هم تبلیغ سراسری نشده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسی از توضیحات خوب و کاملت عروس کوچولوووووو دقیقا یادمه نزدیک عروسی خودم که بود کلی استرس داشتم از اینکه نکنه کاری رو باید انجام بدم و یادم رفته نکنه آرایشگاهی که انتخاب کردم خوب نباشه نکنه عکاسم عکسای خوبی نگیره و اووووه هزار تا دغدغه دیگه.ولی وقتی تو این سایت پیشنهادات مفید و برنامه ریزای جامع و کامل رو دیدم خیلی خوووووشم اومد.حتی پیشنهاد شده بود برای جلوگیری از ناراحتی و کدورت یه لیست تهیه کنید و بدید دست یکی از نزدیکان تو این لیست اسامی تمام کسایی رو که باید شب عروسی باهاشون عکس بگیرید مثل مادر خواهر برادر و...رو لیست کنید و به اون شخص بگید که کنار هر کسی که عکس گرفت تو لیست تیک بزنه.خیلیییییی جالبه تا این حد ریز و دقیق ایده داده.... این یکی از معضلات شب عروسیم بود.به این خاطر که به واسطه شلوغی و همهمه دیر به مادر همسرم پیشنهاد عکس دادیم کلی تو قیافه بووووود.خخخخخ
2742
یکی دیگه از قسمتای خوب سایت این بود که در کنار همه این برنامه ریزیا و معرفی آرایشگاه و آتلیه و مزون های عروس و...نکته های آموزنده خیلی خوبی گذاشته بود.مثلا نحوه صحیح برخورد با مادر شوهر.....که من بدون اغراق فکر میکنم معضل خیلی از تازه عروس ها هستش.درسته که آدم به مرور تجربه های کافی رو تو نحوه برخورد صحیح پیدا میکنه ولی گاهی حسرت میخوریم که ای کاش سالای اول ازدواج کسی بود که درست راهنماییمون کرده بود تا دید درستی از نحوه برخوردمون داشته باشیم خووووب چی بهتر از این که این سایت حتی به این مسائلم توجه کرده
آرشین جون...خوشحالم که خوشت اومده.باید این جور چیزا رو تو شهرمون فرهنگ سازی کنیم.به جوونای فامیل معرفی کنیم که انشالا اونا با دغدغه کمتری جشن عروسیشونو به پا کنن
2740
سلام به همه عزیزان دوستان من یه گروه فروش عروسک و سیسمونی دارم حتما سر بزنید خوشتون میاد اینم شماره م پیام بدید ادتون کنم 09333220108 حراج عروسکهای پولیشی خارجی شامل عروسکهای شخصیت برترین برندهای روز دنیا مارک دیزینی / تی وای و ... https://tele gram.me/joinchat/BmH7QgGUJscGmzjFUicxbg