2752
2734

دوستان می خوام بدونم هزینه سزارین تو این بیمارستان ها چقدر و به نظرتون کدومش بهتره ؟من سزارین اجباری ام 

خدایا شکرت

کسی هست جواب سوال منو بده ؟بیمارستان خصوصی هردوتاش و منم بیمه تکمیلی دارم که داناست کسی بدون بیمه یا با بیمه امسال تو این دوتا بیمارستان سزارین نکرده یعنی ؟

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیمه داری بخشی میدن دیگه خصوصی بیمارستان

بله می دونم  بیمه تکمیلی دانا تو این دوتا بیمارستان  پوشش میده و دکتر خودم هم تو این دوتا بیمارستان سزارین می کنه  می خوام بدونم الان هزینه سزارین تو این دوتا بیمارستان چند شده ؟خودم 6 سال پیش کسری سزارین کردم 

خدایا شکرت
2731
بله می دونم  بیمه تکمیلی دانا تو این دوتا بیمارستان  پوشش میده و دکتر خودم هم تو این دوتا ...

سلام عزیزم. کسری سزارین کردی چطور بود؟ دکترت کی بود؟ منم دکترم فقط تو این دوتا سزارین میکنه اما تو ریویوهاشون همه بد گفته بودن 😔

سلام عزیزم. کسری سزارین کردی چطور بود؟ دکترت کی بود؟ منم دکترم فقط تو این دوتا سزارین میکنه اما تو ر ...

دکتر من واقعا عالی دکتر فرانک راسخ ولی من زایمان زودرس کردم و مجور شدم برم بیمارستان کمالی چون بچه باید تو دستگاه میرفت گلم ولی دوتا قبلیم رو بیمارستان کسرا سزارین کرده بودم با همین دکتر خودم که واقعا هم از بیمارستان راصی بودم هم دکتر از همه نظر گلم

خدایا شکرت