2752
2734

عزیزم فقط برو دکتر تا مثله من نشدی 

دکتر نرفتم مریضیم عفونی شده حالا باید تا ی مدت گیر درمان باشم

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط برو دکتر تا مثله من نشدی  دکتر نرفتم مریضیم عفونی شده حالا باید تا ی مدت گیر درمان ب ...

چطور شدی ینی؟ اخه تب ندارم علایم دیگه همش رفع شده فقط سرفه شدید مونده 

2731

من ریه ام مشکل داره کلا

چند روزه فقط سرفه میکنم دیگه هیچ علائم سرماخوردگی ندارم قبلشم سرمانخوردم 

سرفه میکنم حس میکنم قفسه سینم آتیش میگیره

دمنوش به و چایی میوه میخورم با عسل آبلیمو یکم بهترمیشم

قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
چطور شدی ینی؟ اخه تب ندارم علایم دیگه همش رفع شده فقط سرفه شدید مونده 

منم تب داشتم خوب شد

بعد یهو سرفه اومد و بدن درد و ابریزش بینی 

خیلی بد شد رفتم دکتر گفت الرژی بوده که چون رعایت نکردی شده سینوزیت دارو داده

هنوز بعد ۴ روز خوب نشدم

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
من ریه ام مشکل داره کلا چند روزه فقط سرفه میکنم دیگه هیچ علائم سرماخوردگی ندارم قبلشم سرمانخوردم&nb ...

عزیزم. بهتر میشی ان شالله. من سرماخوردم ولی دقیق سینم اتیش میگیره. از الودگیه شاید

منم الرژی دارم ولی نه تو این فصل. خوب میشی ان شالله

مرسی عزیز دلم❤

همچنین برای تو

عزیزم برو دکتر بمونی بدتر میشه اگه سینه ات‌ خیلی درد میکنه فکر میکنم دگزا برات مینویسه ولی واسه سرفه ی خشک شربت اسپکتروم فکر کنم بده اگره عفونت باشه پنیسلین چیزای گرم هم زیاد بخور

کسی را جریحه دار نکنید..                                     عذرخواهی نمی تواند تاثیر زخم را از بین ببرد.