2737
2739
سلام به مامانای عزیز.عفونت کلیه پسرم هی خوب می شد و دوباره عود می کرد.دکتر براش سونو نوشت و معلوم شد تو هر دو تا کلیه اش سنگ های ریز داره.امروز می خوام ببرمش پیش متخصص کلیه کودکان.خیلی خیلی نگرانم.می گن عکس رنگی می نویسه که ببینه رفلاکس ادرار داره یا نه.
خیلی می ترسم.می گم نکنه این سنگها نارسایی کلیه بیاره.البته کلیه های باباش هم سنگ سازه.
مامانا عکس رنگی خیلی سخته؟تو رو خدا اگه تجربه ای دارین منو از نگرانی دربیارین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایه جون
عکس رنگی و این اقدامات تشخیصی کارهای وقت گیری هستند. بچه یک مقدار اذیت میشه. البته درد خاصی نداره، بیشتر بچه ها میترسند. مثلا براشون سوند وصل میکنند که عکس بگیرند. درد نداره ولی چون باید دست و پای بچه رو بگیری که تکون نخوره میترسه و گریه میکنه. ولی این کارها حتما لازمه. کوتاهی نکنی ها
2731
سلام بچه ها پسر من از 8 ماهگی سنگ کلیه داشت الان 25 ماهشه
عکس رنگی هیچ وقت نگرفتیم فقط سونو کردم
منم اولش که فهمیدم انگار دنیا رو ی سرم خراب شده بود همش میگفتم چرا بچه من آخه خدایا
ولی خدا رو شکر قابله درمانه بیماری سختی نیست یه محلول میخورن سنگهاشون حل میشه ولی باید تحت نظر باشن
بازم اگه سئوالی داشتین بپرسین میام جواب میدم نگران نباشین
سلام میناز جان خوبی

دکتر پسرم بهش دارو نداد گفت سه ماهه دیگه بیار سونوش کنیم

چندوقت یه بار کنترلش کنیم؟
تا کی باید دارو بخورن؟
شما تغذیه رو کنترل میکنین ؟ ممنون ازت
2740
سر من سنگش 2 میل بود با دارو دفع شده یعنی دیگه تو یسونو نشون نداد سنگی باشه
دکتر برای 10 خرداد دوباره براش سونو داده الان 3 ماهه که دارو نمیدم دوباره گفته که بدم ولی اسهال میشه با دارو منم ندادم دکترش هم دعوام کرد
باید دوباره شروع کنم بدم
مریمی جان شاید به خاطر این بوده که سنگش بزرگ بوده دخترتون رو سنگ شکن کردن
نه من تغذیه شو رو کنترلی نمیکنم همه چیز میدم مایعات زیاد میدم ولی بازم دکتر میگه کمه باید بیشتر بدی
کلا پسره من اداراش غلیظه این مشکلشه

بچه ها بازم بیایید از بچه هاتون بگید اینجا
پیش کی میبرید کدوم دکتر و....
میناز جون ممنون از توضیحت.دختر منم 10 خرداد سونو داره.دعا میکنم وامیدوارم سنگاش ذفع شده باشه ومن متوجه نشده باشم.طفلی این روزا خیلی اذیت شده.دو باربیهوشی واسه سنگ شکن تو یک ماه.از دور مطب وبیمارستان رو میبینه فریاد میکنه.من کرجم.دکترش پروین محسنی متخصص کودکان و فوق تخصص کلیه است
خورشید جون پسر من تو دو تا کلیه اش سنگ داره.تو یکیش یه دونه تو اون یکی دوتا کوچولو.دکترش بهش محلول داده.روزی سه بار بهش می دم.سفالکسین هم داده.آخه پسر من عفونت ادراری هم داشت.
نمی دونم اولش خیلی نگران شدم ولی بعدا یه ذره آروم شدم.مال پسر من به احتمال قوی ارثیه چون کلیه های شوهرم هم سنگ سازن.آخر خرداد قراره ببرمش دوباره واسه سونو.ایشالا که تا اون موقع رفع بشه.توکل به خدا
سلام خانوما
سایه جون دخترم عین شرایط پسرشمارو داشت 6ماهگی به علت عفونت ادراری یک روز بستری شد تو سونو تو هردوتا کلیش سنگ نشون داد وبه علت وجود عفونت وسنگ همزمان عکس رنگی واسکن کردیم که معلوم شد به علت رفلاکس به وجوداومده
اسکن هیچ دردی نداره
فقط سوندمیذارن وهیچی بچه از محیط میترسه همین
سنگها هم با یک محلول خیلی ترش وبدمزه که باید صبوری کینی وبه پسرت بخورونی از بین میره مطمئن باش
میمونه اگه خدانکرده رفلاکس داشته باشه هرشب باید سفالکسین بخوره تا اسکن بعدی که بعد دوسال میگیرن که امیدوارم تا اون موقع با رشد بدنش خودبخود بهبود پیداکنه
امیدوارم رفلاکس نداشته باشه
LilySlim Fitness goals tickers
2706