2733
2734
عنوان

خانومای کرمانی یه سوال

8100 بازدید | 20 پست
سلام دوستان دکتر زنان میشه بهم معرفی کنید؟ که هم کاردرست باشه هم باوجدان وبااخلاق
اگر هوشیار نباشید، رسانه ها شما را وا می دارند که از "ستم دیدگان" متنفر؛ و دوستدار "ستم گران" باشید.
یه دکتر هم که بهم معرفی کنید ولی از این لحاظایی که گفتم واقعا خوب و مطمئن باشه کافیه!
اگر هوشیار نباشید، رسانه ها شما را وا می دارند که از "ستم دیدگان" متنفر؛ و دوستدار "ستم گران" باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام محدثه جان. من توی همون تاپیک مامانای کرمانی همیشه دکتر کامیابی و دکتر بیداریان رو معرفی میکنم. دکتر کامیابی که واقعا متبحر و دقیقه و خیلی هم دکتر محتاطی هست. دکتر بیداریان هم دوستام رفتن و راضی بودن و من خودم نرفتم که بهت اطلاعاتی بدم . اگه برای نوبت گرفتن عجله داری برو دکتر بیداریان. چون همون روز نوبت میده باید بری دفترچه ات رو بذاری اول وقت بهت میگه نفر چندمی . برای دکتر کامیابی باید آخر هر ماه زنگ بزنی مطبش برای ماه بعد بهت نوبت میده. ولی بار اول که رفتی پیشش نوبتهای بعدی رو بهت میگه چه روزی باید بیای. من این سیستم رو ترجیح میدم چون دیدم برای مطب بیداریان هر دفعه بخوای بری اول وقت باید بری یه دور بعد 5ساعت بعدش ممکنه نوبتت شه. ولی من هروقت روز نوبتمه پیش کامیابی ساعت 2ونیم میرم نهایتا 4ونیم برمیگردم خونه. سونو هم خودش میکنه و نمیفرسته بیرون به جز ان تی و آنومالی ولی دکتر بیداریان تمام سونوها رو باید بری جای دیگه جدا نوبت بگیری بری. حالا من سزارین بودم اولی عالی بود عملم . هیچ مشکلی نداشتم . ایشالا این یکی هم اونجوری باشه. درباره طبیعی نمیدونم چه جوریه میاد دکتر یا دیر میاد یا زود میاد رو اصلا در جریان نیستم. همچنبن دکتر بیداریان رو
2738
خیلی ممنون دوستا، من تابستون میام کرمان و تا زایمان اونجا هستم، برای دهه سوم تیر میخوام وقت بگیرم، زایمانم هم طبیعی ایشالا! از دکتر ضمیری وقت گرفتم ولی یکی از فامیلا گفت سرزایمان نمیاد و این حرفا، دیگه دلم نمیخواد برم پیشش، میخوام زودتر یه دکتر خوب پیدا کنم که دلسوز باشه!
2706