2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عطاری چهل گیاه سر عفیف اباد............ واقعا عالیه. ما خانوادگی همیشه ازش خرید میکنیم. مخصوصا صاحب اولیش خیلی عالی بود الان تو این چند سال که این جدیدا هم اومدند اونا هم جنساشون عالیه...و صد البته درمان هاشون... اگر ادرس جاهای دیگه بخواهید..... عطاری پاسارگاد بلوار نصر ....از سمت کلبه که برید اخرای نصر میشه سمت چپ عطاری حکیم جومونیا(اسمش رو الان درست حضور ذهن ندارم) بلوار پاسارگاد ساختمان امین تقریبا روبروی یه اش فروشیه... اون اطلسیه منم شنیدم ولی تا حالا خودم خرید نکردم کلا از هر عطاری خرید نکنید... اما یه عطاری تو فضل اباد هست من یکبار مجبور شدم ازش پودر سنجد بخرم اشغال بود همش رو ریختم زباله!!!! یکی هم تو شهرک پرواز اونم جنساش خوب نیست خورده داره!!!
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

سلام به همه و شیرازی های عزیز.

تیم کارشد، برای شما عزیزان لیستی از بهترین عطاری های شیراز رو همراه با آدرس، شماره، توضیحات کامل، آدرس و مسیر یابی روی نقشه تهیه کرده.

برای دیدن این لیست به لینک زیر مراجعه کنید.

لیست بهترین عطاری های شیراز در سایت کارشد

امیدواریم بتونیم کمکی کرده باشیم.