2752
2734
عنوان

من مشاوره میرم زندگیم درست شه خونوادم میگن جدا شو...

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 20 پست
😞😞😞ینی وقت نذارم؟

والا من بابام خیلی عصبی  بود بچه بودم مارو میزد همیشه از رو بچگی میگفتیم دیگه شوهر نبود مامان ...والا روح و روانمون و مریض کرد . نمیدونم زندگی خودت  ولی وقتی خیانت کرده چند بارم  کتک زده هی اومده عذر خواهی چه فایده ای داره ... برا خودت شخصیت قائل شو به خودت احترام بذار تاکی روحت قرار آسیب ببینه ولی مگه چقدر عمر میکنیم که بخوایم تلفش کنیم واسه درست کردن کسی که ی عمر ی شکل بزرگ شده .... دختر زندگی کن عمر آدم مثل و برق و باد ماشالله آرزوهاتم قشنگ درس بخون اگر خوندی کار کن چند سال مستقل شد روح آسیب دیدتو ودرمان کن وز ندگی جدیدیو شروع کن ی مرد متین و اروم انتخاب کن ... کاش به جای هزینه برا درست کردن این زندگی و مشاوره رفتن میرفتی مشاوره بعد طلاق برای آرامش روحت روحی که ارزشش بهتریناس نه اینکه اینقدر داغون شه چرا اجازه میدی به روحت آسیب بزنن از قدیم گفتن توبه گرگ مرگه .... من نابود شدم عصبی شدم حوصله ندارم استرسی شدم به خاطر ی پدر بد بچه من شاید کمی آرامش داشته باشه بچه بچه من روحش اروم شه یعنی بابام دوتا نسل و نابود کرد به خاطر بد اخلاقیاش

دخترم جونمه ❤👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من بابام خیلی عصبی  بود بچه بودم مارو میزد همیشه از رو بچگی میگفتیم دیگه شوهر نبود مامان . ...

ممنونم از کمکت

🍭🍭🍭من به درآمد ماهی ۱۵تومان و خرید خونه و ماشین طی ۵ پنج سال آینده میرسم🍭🍭🍭در تاریخ۰۵/۰۵/۱۴۰۵ حقوقم ۱۵۰خواهد بود
2731

عزیزم من چیزی نمیگم که طلاق بگیر 

ولی اگر میخوای بهش فرصت بدی و صبر کنی و خوبش کنی بنظرمن شاید بهتر باشه تزاری تا اونموقع بچه دار بشی 

که اگر خواستی جدا بشی مجبور نباشی بخاطر بچه یه عمر خودت و بچه رو بدبخت کنی ولی اگر میدونی شوهرت با مشاوره یا ترس طلاق یا هرچیزی درست میشه خب معلومه که درستش کنی بهتره