2737
2739
عنوان

لکه قرمز در هفته 8 کمکم کنید لطفا

251 بازدید | 13 پست
سلام من هفته 8 باردارداری ام و صب با دستمال متوجه لکه قرمز شدم خیلی نگرانم ... چند بار دیگه هم امتحان کردم دوباره دستمال لکه دار شد ... نمیدونم چی کار کنم باید برم دکتر اما تا چند ساعت دیگه دیوونه میشم
پروردگارم ؛ همه چیزم از توست و فقط به تو ایمان دارم و امید والسلام
سلام .ایشاا... هیچی نیست.خیلیا حتی خونریزی هم دارن ومشکلی پیش نمیاد.نگران نباش.توکل کن برخدا
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!
سلام به خودت استرس وارد نکن و هر چه سریع تر برو دکتر و سونوگرافی هم حتما انجام بده و اگه دکترت گفت لازم به سونو نیست تو اسرار کن که انجام بدی
توکلت به خدا باشه
ان شاا... هیچی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سدام بچه ها خدا رو شکر بچم سالم بود فقط جفت بر اثر کارای سنگین پایینه و لخته خون پشتشه و اگه ااستراحت کنم خوب میشه برام دعا کنید.
پروردگارم ؛ همه چیزم از توست و فقط به تو ایمان دارم و امید والسلام
با اجازه ...
ثبت نام هفته هشتم شروع شد
اونایی که نی نی میخوان معجزه در راهه ....
ختم دسته جمعی حدیث کساء در روز جمعه بعد از نماز ظهر
خانمهای منتظر نی نی در صورت ثبت نام سن و ماه اقدامتون را بفرمایید
خانمهای باردار شمام میتونید به نیت سلامتی نی نیاتون تو ختم شرکت کنید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PostID=29401121#29401121