2733
2734

خیلی شیطونه یه جا بند نمیشه

سر به هواا

۴_۵ دفعه سرش ضربه خورده

امشب باز داشت میدوئید خورد به در اتاق کلی خون ازش رفت 😭

خدایا شکرت

چندسالشه؟؟

بیش فعال نیس؟

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

خدا رحم کرد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من مادرم از تختخواب افتاد زمین چند سال پیش زمین سرامیک بود خونریزی مغزی کرد یکماه تو کما بود الانم پنج سال بیستر شده با ویلچر راه میبریمش شده عین یک تکه گوشت رو تخت 

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسیدم🌎💫️

سی تی اسکن گرفتن؟ چند وقتشه،

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔
من مادرم از تختخواب افتاد زمین چند سال پیش زمین سرامیک بود خونریزی مغزی کرد یکماه تو کما بود الانم پ ...

وای وای بمیرم 😭💔

یه بار کیش بودیم

پسرم کوچولو بود شیر می‌خورد

از تخت هتل افتاد سرش خورد به سرامیک 

صبح با صدای سرش از خواب پریدیم اینقدر بد بود صداش، سرامیک پر خون بود😭😭

خدا بهمون رحم کرد

خدایا شکرت
من مادرم از تختخواب افتاد زمین چند سال پیش زمین سرامیک بود خونریزی مغزی کرد یکماه تو کما بود الانم پ ...

وای جدی؟

یعنی بخاطر از رو تخت افتادن؟ 

من بچم چندین بار از رو تخت افتاده رو سرامیک خاکبرسرم

کاربر بسیار قدیمیم ک شب تاپیک زدم برا خوزستان💔 گوشی ب دست و چشم گریون خوابم برد❤صبح پاشدم دیدم کاربریه عزیز و نازنینم ب فنا رفته دلم برایت تنگ است کاربریه عزیزتر از جان💔
وای وای بمیرم 😭 یه بار کیش بودیم پسرم کوچولو بود شیر می‌خورد از تخت هتل افتاد سرش خورد به سرامیک ...

باید خیلی حواستون باشه...خیلی خطرناکه ضربه به سر 

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسیدم🌎💫️
ای وای از این پسر بچه ها😭😭😭😭😭ما مامانا رو پیر کردن

دقیقا، دست و پام هنوز داره میلرزه 

جالبه خودشم اینقدر پوست کلفته تو ماشین می‌خندید من گریه میکردم

میگه مامان چیزی نیست

خدایا شکرت
2706