2733
2739
عنوان

مامانای گل،،، چی بخورم؟؟؟

466 بازدید | 71 پست
سلاممم...

من الان هفته 27 هستم و میخواستم بدونم چه چیزایی بخورم که وزن جنینم زیاد شه؟؟؟
انسان‌های خوشبخت و شادمان، کسانی هستند که این شایستگی و توانایی را دارند که از تماشای یک لبخند زیبا، شاد شوند و احساس خوشبختی کنند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کباب

بستنی

دلستر
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
منم شنیدم اینارو
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
ممنون.

تا الان 10 کیلو وزن خودم اضافه شده و دکترم گفته برنج و سیب زمینی و ماکارونی نخورم تا چاق تر نشم.
ولی به نظر خودم بخورم بهتره . بعدا وقت رژیم گرفتن دارم..

انسان‌های خوشبخت و شادمان، کسانی هستند که این شایستگی و توانایی را دارند که از تماشای یک لبخند زیبا، شاد شوند و احساس خوشبختی کنند.
من زمان مهدیارم 12 کیلو تا34 هفتگی چاق شدم ولی بچم 1/880 بود (زود به دنیا اومد)