2737
2739
سلام دوستان عزیز
ما برای 8 خرداد با هواپیما میخواهیم اگه خدا بخواد بریم کربلا .پسرم 3 سال و 3 ماهشه .و خیلی میترسم گرما اونجا زیاد باشه و اذیت بشه . از دوستانی که کربلا رفتن کمک میخوام که بهم اطلاع رسانی کنند که چی ببرم و اینکه گرمای اونجا این فصل چطوره و اینکه مواد غذایی ببرم نبرم .خلاصه هرکی هر اطلاعی داره بهم بده .براش اونجا کلی دعا میکنم .مرسی
دوس دارم برگردم به اون روزایی که بابام بیدارم میکردو میگفت پاشو ببین

چقدر برف اومده مدرسه ها تعطیله !!!!!!
راستش دوست عزیز من بودم هیچ وقت این کار رو نمی کردم ، مکه که انقدر امکانات پزشکی زیاده و جنگ هم نیست و انقدر هم تمیزه و مدام در حال شست شو هستند، پسر دوست من که 2 سالش بود ، عفونت چشم گرفته که هنوز بعد از یکسال درگیره ، همه بچه ها تو مکه اذیت می شدن، دیگه کربلا که ...
آخه واجبه؟ بری بچه ات خدایی نکرده بیماری عفونی بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من یا خودت هم نرو ، یا بچه رو به کسی بسپار، تازه من شنیدم که می گن کسایی که از کربلا می آن تا یه فاصله زمانی که بیماری هاشون مشخص بشه بچه کوچیک و بیمار قلبی و ... به دیدنشون نرن!
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
سلام دوست من امیدوارم امام حسین نگه دارشون باشه . خیلی دوست دارم برم و حالا که طلبیده میخوام برم .امیدوارم سالم برگردیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم من زمستون اونجا بودم و خیلی هم سرد بود. البته نه به تندی وشدتی مع بهاره جون گفت اما اگه بتونی بچه رو نبری بهتره چون کربلا یه سفره سخته. همش با اتوبوس میرین این ور و اونور و جاده ها هم انقدر بده که خیلی ازیت میکنه. البته عشق امام حسین همه سختی ها رو آسون میکنه.
برای اینکه گرما زده نشین خاک شیر و لیمو ترش ببر و هر روز شربت درست کن و بخوریت. تو مساجد وهرم ها اجازه حتی بردن آب رو هم ندارین پس مواظب باش.
2740
خوش به حالت خانومی..من 10 فروردین برگشتم...روزاس گرمه اما شباش یه خورده سرد میشه برای پسرت لباس بردار..اگه الودگی هوا اذیتت میکنه ماسکم بردار....یه پتوی مسافرتی هم بردار برای شب و سحرای حرم که یرما نخورید...سحرای حرم خییییییییییییییییییییییییییییلی برام دعا کن خانومی...دلم با کبوترای بین الحرمینه..سوال دیگه ای داری؟
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
والا ما زمینی رفتیم عالی بود اصلا هماذیت نشدیم خیلی ها هم بچه آورده بودن
تازه هتل ما از مکه و مدینه هم تمیز تر بود
یکم خاک شیر ببر اگه فکر میکنی گرمایی هستی
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
فسقلی جون خیلی ممنون لطف کردی نمیتونم پسرم رو بزارم پیش کسی .چون بهم فوق العاده وابسته است و تازه با کل خانواده خودم میرم

دوست عزیزم کودکی با بوی سیب
ممنون از لطفت چشم حتما دعاتون میکنم. ما بهترین هتل اونجا رو رزرو کردیم .ولی باز فکر کنم به مشکل بخوریم .ولی نمیدونی چقدر دلم میخواد برم کربلا
تا حالا هیچ آرزویی نداشتم جز رفتن به کربلا حتی اگه کشته بشم.البته نهایت آرزومه ....

دوست عزیزم ضحی
چشم حتما دعات میکنم از همین الان امیدوارم تمام گره هاباز بشن و برات روزهای خوشی رو آرزو دارم....

2706