2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون طور که بالا فرمودن نیلو آزمایشگاهه. سونوگرافی نداره عزیزم
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2731
عزیزم رادیولوژی و سونو گرافی نیلو هم داریم تو همون خیابون نیلو همون کوچه اول معلومه تابلو داره از ساعت 3 تا 7 بعد از ظهره من الان شمارش پیشم نیست وگرنه برات می نوشتم خانوم دکترشم خیلی خوش اخلاق و با حوصله است تو هفته 12 هم جنسیت نی نی منو بهم گفت
سلام ... شیرین جون درست میگه نیلو سونوگرافی هم داره اکثرا برای سونوی غربالگری میفرستن اونجا من هم خرداد ماه قراره برم ...تلفن رادیولوژی و سونوگرافی نیلو هم :88877921-88877105 هستش
سونوگرافى نیلو خانم دکتر فاطمه مهتاب قربانى بسیار متبحر ،باحوصله وخوش برخورد وجنس جنین رو هم توى همون سونوى اول غربالگرى بهت میگه
خدایا از اینکه به من یه شوالیه وا نشا الله یه پرنسس هدیه بخشیدى با تمام وجود سپاسگزارم
من برای ازمایشم بیمارستان پارسیان رفتم چون بیمه تریتا شدم خیلی هزینه آزمایشاتم خوب شد بیمه خوبیه به صورت انفرادی هم بیمه میکنه برای زایمان هم با بیمارستانهای خصوصی قرارداد داره که مبلغ قابل توجهی و کم میکنن خواستید زنگ بزنید اطلاعات بگیرید 44045463
نقاش باش... و تابلو زندگیت را با زیباترین رنگهای پالت عشق و محبت زنگ آمیزی کن... روزگارتان شاد...

کیلینک مهر ایرانیان دکتر آزاده آقازاده ( فوق متخصص) رفتم خیلی خوب بود. با دستگاه های دیجیتال سونوگرافیNT، سونوگرافی سه بعدی ، چهار بعدی به طور دقیق انجام میده. نوبت دهی شون هم طوری هست که زیاد معطل نمی مونی و اینکه بیمه هم قبول میکنه. هر سوالی هم داشتم خانم دکتر با آرامش و حوصله جواب منو دادن.

2706