2733
2734
خواهشا تجربیاتتون را در مورد این مدرسه برام بنویسید در ضمن مدرسه خوب دخترانه تو منطقه 3 میخام اگه میشناسید بهم معرفی کنید.از همه تون ممنونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دبیرستانش رو میشناسم کوچه بهرامی...............زیاد جالب نیست فقط پول میگیرن
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
2742
سلام عزیزان دغدغه های ثبت نام در مدرسه ی خوب رو منهم داشتم به یاری خدا چند سال پیش دخترمو تو منطقه 3 مدرسه آتیه سازان با دلهره های فراوان ثبت نام کردم البته خیلیها تعریفشو میکردن ولی من باز استرس داشتم ولی با توکل به خدا ثبت نام شد بعد دیدم هر چی از این مدرسه تعریف کنی بازم کمه واقعا عالیه آموزششون -برخوردشون -محیطش عالیه من با خیال راحت بچمو میبرم
دخترم تو ایام عید شمارش معکوس داشت که کی مدرسه باز میشه ومن ازاین که دخترم تو این مدرسه درس میخونه وهیچ کدوم ازخانواده استرس هیچ موردی رو نداریم واقعا خوشحالم

تو ایام عید هم با هر کدوم از همسالاش از نظر درسی مقایسه کردم از همشون عالیتر بود واعتماد به نفسش شدیدا بالا رفته چون یکی از کارهایی که تو این مدرسه رو بچه ها انجام میشه بالا بردن اعتماد به نفسشونه
من واقعا راضی هستم شما هم خودت تحقیق کن واگر مطمئن شدی ثبت نامش کن مطمئن باش هیچ وقت پشیمون نمیشی
ادرس سایتشم میذارم برو نگاه کن اطلاعاتش رو ببین www.atsa-school.com
مدرسه تو میرداماد نفت سوم کوچه نیکنام

از ظفر هم میشه رفت -ظفر خ کازرون کوچه نیکنام حتما یه سری برو مدرسش خیلی بزرگه
مامانه ساینا