2752
2734

و قیدش رو زدن ؟ 

من ۷ ساله که اقدامم و همسرم هیچ همکاری با من نمیکنه برای ای وی اف . تا نصفه همیشه رهاش کردیم ... 

اصلا حوصله نداره حتی اگه خودم تنها پیگیریش کنم فقط میخواد غر بزنه و ... 

میخوام کلا قید بچه رو بزنم ... کسیو میشناسین که سنشون رفته باشه بالا و بعد حسرت نخورن ؟ 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مشکل اسپرم داره همسرتون؟

قرص کیوتن پلاس بخر استفاده کنین هردو

ویتامین ای و آ براتون خوبه

فولیک اسید خوبه برای هردوتون

کاچی با روغن حیوانی بخور از اول پریودی تا آخر پریودی

به همسرتم پیاز سرخ کرده با روغن زیتون و تخم مرغ محلی بده بخوره هفته ای 3 یا 4 بار

آب هویج هم بگیر خونه هفته ای 3بار بخورین

آب انار 

آب پرتقال

4مغز خوبه براتون

شیره انگور

دختر عموم بعد ۱۳ سال بچه دار شد .. تازه نمیدونسته حامله هست میره دکتر میگه پریود نمیشم دلمم درد میکنه میگه حامله ای باور نکردنی بود 

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑  کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                      رنگ امضامو عوض کردم صفا کردی؟😁 

منم 7 ساله ازدواج کردم 

مشکلم بیشتر از منه 

ما هم دنبال درمان نرفتیم زیاد 

حس می کنم خیلی از خودگذشته هستم که کسیو به این دنیا نمیارم 

دُغدویه به معنای دختر و دوشیزه و نام مادر زرتشت است!
دخترعموم وشوهرش15ساله ازدواج کردن بچه دارم نشدن...زیاد پیگیر نیستن دیگه

خوشبختن.  

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11113930/معجزه-مادر-شدن-من-با-توسل-به-امام-زمان-عج?page=1

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083

آره داریم که حسرت نمی خورن....یکی هم هست ۱۵ سال بچه دار نشدن....خیلی هم همو دوست داشتن و پارسال یه دفعه از هم جدا شدن....زنه رفت ازدواج کرد و مرده هم دنبال ازدواجه....دلم می گیره وقتی می بینمش.

ولی یکی هم داریم بعد ۱۸ سال بچه دار شد بچه ی دوم البته.

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....