2410
2553
عنوان

وزن کودکم

630 بازدید | 6 پست
سلام به همه مادران دختر من 7ماه و24روزه شه وزنشم 7700به نظرتون این وزن نرمالیه.اگر کسی وزن نرمالو تو هرماه داره برام بذاره ممنون میشم.
خوشبختی داشتن دوست داشتنیها نیست ! دوست داشتن داشتنیهاست( کوپلر)
عزیزم پشت کارت واکسنش نمودار وزن نرمال هست با توجه به وزن تولدش باید حساب کنی هر ماه بین ششصد تا نهصد گرم تا ماه ششم باید اضافه کنه از ماه ششم تقریبا ماهی سیصد تا نیم کیلو باید اضافه کنه از یک سالگی هم باز فرق میکنه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وزنش نرماله به حرف دکترا گوش نده پسرمن 7ماهگی وزنش 8200بوددکترمیگفت کمه من اصلا اهمیت ندادم چون 300گرم وزن گرفته بود هربچه ای یه جوره زیاد خودتو اذیت نکن عزیزم قد ودور سرش چنده؟
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است