2752
2734
عنوان

آمینوسنتز انجام بدم یا ندم

3467 بازدید | 29 پست

خانما سلام من ان تی و آزمایشم یکم ریسک نشون داده یعنی ان تی یکی از قل ها ۲.۲ شده رفتم دکتر گف تو مرحله پرخطر نیست ولی نزدیکه گفت خودت میدونی انجام بدی یانه بنظرتون چیکار کنم 

حتما انجام بده... از خطر سقط هم نترس... پیش دکتر خوب برو. 16 هفته باید انجام بدی 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
در مورد سلفری چیزی نگفت 

سلفری برای دوقلو فکر کنم دقتش بالا نیست... 

امینوسنتز دقیقه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

ببین اگه قرار باشه خدایی نکرده مشکلی باشه من مطمانم با هزار تا ازمایشم نشون نمیده بوده دکترا گفتن بچه سالم ولی موقع تولد مشکل داشته و برعکسشم همین طور اگه خدا بخواد بچه ای متولد بشه با مشکل هم باشه این اتفاق میوفته پس توکل کن بخدا و راضی باشه و دعا کن و بهترین ها و سلامتی رو برای بچه هات ازش بخوا و واگذارش کن به الله متعال 

حتما انجام بده. امینیوسنتز از مایع دور جنین نمونه میگیرن و یکم ریسک داره. سلفری از سلول ها وDNA جنین که در خون مادره. جفتشون گرونن. سلفری احتنالا گرونتر. زمان هم داره. هر وقت دلت خواست نمیشه انجام بدی. 

من اسم ازمایشگاه نیلو و ازمایشگاه سعید رو شنیدم. ولی باز از بچه های اینجا بپرس

خود دکترم گف یکی شاید اصلا ریسکی نشون نده ولی دنیا اومد سالم نباشه یکی شاید پرخطر باشه دنیا اومد سال ...

عزیزم این ازمایش حتما برو بهتر ازاینه ک تااخر بارداریت همش دلشوره داشته باشی اونموفقع دیگ مطمئن میشی ...پیش کسی برو ک خبره باشه..امیدوارم بهترین ها برات اتفاق بیوفته

ببین اگه قرار باشه خدایی نکرده مشکلی باشه من مطمانم با هزار تا ازمایشم نشون نمیده بوده دکترا گفتن بچ ...

این چه حرفیه... 

پس علم پزشکی چی میگه؟ اونایی که دکترا گفتن سالمه و سالم نبوده اونا دکترا از حدس و گمان خودشون گفتن نه ازمایشات معمولی... 

ما موظفیم همه ازمایشات رو انجام بدیم و اول و اخر توکل به خدا... با توکل زانوی اشتر ببند... یعنی کارتو دقیق و کامل انجام بده بعد توکل کن

شما حتما باید اکو قلب تو 18 هفته هم برید... 

سلفری انجام بده خیال خودت رو راحت کن

آمینوسنتز خودش ریسک سقط داره

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2706