2733
2739
سلام ، بچه ها پدرم به شدت ضعیف شده و اصلا اشتهایی به غذا خوردن نداره. روز به روز داره لاغرتر میشه و قواش به تحلیل میره . چی کار کنم به نظرتون؟؟؟؟
افکار عاشقانه ام را جمع که میکنم ... دسته گلی میشود ، شبیه تو ،برای تو !!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی خدا نگهدارش باشه.بادام هندی براش خوبه.روزی چند تا بده بخوردند.مویز یا همون کشمش هم خوبه.آب هویج و سیب خودت براش بگیر
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
2731
مرسی سومیسو مویز خیلی دوس داره میخوره. من میخوام چیزی باشه که از این ضعیفی در بیاد. اب میوه هم نمیخوره
خواهش میکنم عزیزم.حتما ببرش دکتر.براش داروی مکمل ویتامین تجویز میکنه.ماهی و میگو دوست داره؟براش حتما درست کن
سومیسو دکتر که نمیاد اصلا از خونه نمیره بیرون خیلی زود خسته میشه. اره ماهی خوبه فردا براش درست میکنم. مرسی خانمی.
خواهش میکنم.بی اشتهاییش برای توی خونه موندن هم هست.به زور ببرش بیرون.براش خوب نیست زیاد توی خونه باشه
2740
خیلی لجباز شده از وقتی خونه نشین شده. من گاهی وقتا به زور مجبورش میکنم چند قدم تا بیرون بره. ولی میفهمم که زیاد نمیتونه بیرون باشه. پله ها هم زیاده اذیت میشه.
دنیز جان تا حالا براش تگرفتیم میگو خدا کنه بخوره تا زودتر سرپا شه. مرسی عزیزم. قرص هم اخه وقتب معده خالی هست که فایده نداره بخوره اخه.
سعی کن هر روز حداقل توی خونه پیاده روی کنه.همین که توی خونه همش هست حق داره دلتنگ بشه.خدا نگهدار همه باباهای مهربون باشه
براشون هر روز گوشت کنسروی درست کن خیلی خیلی مقوی هستش اشگنه اش عالی میشه
حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز اید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد
2706