2733
2739
عنوان

شیک ترین قنادى که دیدید کجا بوده ؟

1299 بازدید | 19 پست
قشنگ ترین و شیک ترین دکور قنادى که دیدید بگید لطفا براى پروژه دانشگام باید عکس بگیرم .
به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است:آرام بى صدا همیشگی
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
قنادی شیرین تو فرشته ////قنادی وانیا تو اقدسیه دکورش شبیه دکورای طلا فروشیهای خارجه و شما داخل مغازه میچرخید و از تو ویترین شیرینی با قیمتهای نجومی انتخاب میکنید،،،قنادی سوییت بلیز تو نیاوروون که بسیوووور شیکه
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
قنادی سولدوش شیرینی هاش خوشمزه و با کیفیت اما دکور شیکی نداره

البته شعبه پاسدارانش که اخیرا افتتاح شده بسیار شیک هست ادرسش هم در سایتش هست: http://www.soldoosh.com/

قنادی ارکیده که چند ماهی هست که افتتاح شده تو نیاوران نرسیده به تجریش

هست میتونی بری یه سر بزنی خودت متوجه میشی.

حنانه جون 9فروردین 92 فرشته زمینی شد و دنیای مامان و باباش رو دگرگون کرد.........

خداجون به خاطر چنین موهبت الهی بی نهایت سپاسگذارم

Lilypie Second Birthday tickers

قنادی کوک تو ولنجک هم شیک
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))
جدیداًیه قنادى تو گیشا باز شده که میشه گفت بى نظیر نباشه کم نظیره یعنى فوق العادس خوشحالم تو ایرانم به همچین جایى هست ، تازه یعنى یع چیز عالیه به دوستم که گیشا زندگى میکنه حسودیم شد
به خاطر بسپاریم همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است:آرام بى صدا همیشگی
Lilypie Pregnancy tickers
سلام یه سوال کاملا تخصصی دارم. کسی می تونه راهنمایی کنه من امروز 4 نفر مهمون دارم با خودمو و شوهرم میشیم 6 نفر. به شوشو گفتم یه مرغ درشت بخر و بگو کبابی خرد کنه تا مرغ سیخ چوبی درست کنم دیروز بعد از اینکه تهیه کرد و آورد و موادش رو حل گرفتم و گذاشتم یخچال برای امروز درست کنم الان که فکرشو می کنم فکر می کنم کمه. نظر شما چیه؟ دیشب برق رفته بود اصلا نفهمیدم چندتا تیکه شد بد حساب کردم فکر کردم نفری 2 تا سیخ بشه. اما الان که فکرش رو می کنم فکر می کنم کمه. حالا جای شکرش هست که جوجه کبابی بسته بندی توی فریزر دارم. به نظر شما همین جوجه کبابی آماده رو هم با سیخ چوبی درست کرد؟
چقدر زیباست فرزندت با نگاه مظلومانه به چشات زل بزنه و بگه .. ما...ما.ن
2706