2733
2734
تا امروز قرار بود پسرم طبیعی دنیا بیاد . ولی امروز دکتر گفت دهانه ی رحمت اصلا باز نشده . لگنت هم کوچیکه. سخته طبیعی
اونم دکتر من که مخالف سزارینه .
گفت یکشنبه یا چهارشنبه سزارینت می کنم .
خیلی می ترسم . دلم می خواد بشینم گریه کنم .
شماهایی که سزارین کردین سخت بوده؟
بعدش درد داشتین؟ آخه از بعدش خیلی بد تعریف می کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اینقدر راحته میخوابی بلند میشی نی نی رو میدن بغلت.خوب بدون درد که نیست ولی اینقدر مسکن بهت میزنن که چیزی نمیفهمی.به هیچی فکر نکن فقط به دیدن نی نی فکر کن که بعد از 9 ماه انتظار میبینیش
سلام
من دوسال پیش سزارین کردم من هم خیلی خیلی می ترسیدم اما عزیزم اصلا نترس بلاخره باید بچه یه جوری به دنیا بیاد یا نه؟ بعد از سزارین درد داری اما غیر قابل تحمل نیست اصلا به خدا راست میگم اما حتما حتما حتما بگو برات پمپ ضد درد وصل کنن خیلی موثره واقعا درد رو تسکین میده من داشتم بعد هم بعد از عمل هرسه ساعت پرستار میومد و برام شیاف میذاشت که اون هم خیلی موثر بود تو خونه هم همین کارو خواهرم و مادرم برام میکردن خدا خیرشون بده خلاصه تا سه روز سخت بود اما واقعا راست میگم دردش تحمل پذیره باور کن
2740
منم احتمالاً سزارین میشم چون بچه نچرخیده البته تا دو هفته پیش اینطور بود منم خیلی ناراحت شده بودم ولی الان دیگه واسم مهم نیس چطوری بدنیا بیاد نگران نباش روزانه هزاران نفر اینکارو میکنن
عشقم بابای روناک!!!