2410
2553
دوستان میخام تجربه مو بعد از زایمان بگم که چیکار کردم که شکمم صاف صاف شد مثل قبل از زایمان هر کسی دوست داره میتونه استفاده کنه و اگه کسی هم تجربه ایی در این زمینه داره میتونه مطرح کنه

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

من شنیدم اگه از اول بارداری تمرینهایی بکنی که خیلی گودی کمر نگیری، موثره.
یه تمرینی اینه که یه کتاب بذاری روی سرت و سعی کنی بدون اینکه بیافته یه مسیری رو بری.
خیلی موثره
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبر کنید بابا رییسم صدام کرده بود
دوستان من پیش دکتر نعیمی در بیمارستان مهراد زایمان کردم و پرستار بیمارستان هم خودش پیش دکتر نعیمی زایمان کرده بود و میدونید که همیشه پرستارها بهترین دکتر ها رو میشناسن پرستار به من گفت از اولین روزی که رفتی خونه شکمت رو سفت سفت با گن های مخصوص اینکار یا شکم بند ببند و زیرش هم یک کتاب ضخیم عین کتاب حافظ یا رساله بزار

2456
آره کتاب ضخیم رو میزاید روی شکمتون و بعد روش گن یا شکم بند رو محکم میبندید ولی تجربه من میگه گن از شکم بندم بهتره چون شکم بند هیچ پیچ میخوره و میاد بالا ولی گن تکون نمیخوره من کتاب و گذاشتم بعد گن رو پوشیدم و بعد روشم شکم بند بستم خیلی سخت بود چون به خط بخیه ها میخورد و درد داشت ولی خوب تحمل کردم ولی اصلا شکم ندارم طوری که همه تعجب میکنن
میدونید نکات جالبش چیه اینه که دکتر نعیمی این و بهش گفته بود ولی دکترای زن این جسارت و ندارند و دکتر خواهر شوهرم گفته بود بعد از ده روز اینکار و بکن چسبندگی میاره و فلان و بهمان ولی دکتر نعیمی اصلا قبول نداشت و نمیدونم دکتر مرتضی نعیمی رو میشناسید یا نه چون شش ماه ایرانه و شش ماه آمریکا و می گفت الان توی آمریکا گن رو تو همون اتاق عمل برای زائو می پوشونن گن های مخصوصی که قسمت دستشویی رفتنشم بیرونه یعنی شما حتی برای دستشویی رفتم هم درش نمیاری
دکتر نعیمی شش ماهی که ایران نیست مریض هاشو برای زایمان میفرسه پیش دکتر آرین برای همین مطب آرین و نعیمی دیوار به دیوار هم هستش

2714
هیچی نمیشه کتاب رو میزاری روی شکم خط بخیه هم میره زیرش یه خط بخیه به سمت داخل فشار میاد کشیده نمیشه که بخاد پاره بشه
برای پهلو هاتونم چند تا جوراب مردونه یا جوراب حوله ایی تو هم میزارید تا یه قلمبه پارچه ایی درست بشه و میزاری زیر گن در ناحیه پهلو هاتون و 40 تا دو ماه روز کافیه بعد40 روز تا 2 ماه خودتون کاملا حس میکنید که صاف صاف شده و بعد از 3 ماهگی بچه هم اگه شیر داده باشید وزن کم می کنید به تدریج ولی اگه اضافه وزنی مونده باشه رژیم مخصوص شیردهی رو میتونید بگیرید که من از پژوهشکده طعام اسرار از دکتر روشندل گرفتم و 5 کیلو هم کم کردم و به این ترتیب از قبل از زایمانمم صاف و صوف تر شدم
اینم سایت طعام اسرار
نوشین جان اگه اجازه بدی امشب از دوستم براتون میگیرم و فردا میزارم تو همین تاپیک شایدم زودتر یهنی همین امروز بعد از ظهر
http://www.taamasrar.com/

شکم بند فارلین من داشتم فارلین لوازم مادر و کودک هستش تو شریعاتی ولی خوب من یه گن دامنی دارم که عین دامن میمونه و تو ناحیه شکم خیلی فشار میاره چون شکم بند مدام پیچ میخورد من اون گن دامنی رو میبستم ولی از اون گنهای پوشیدنی که قسمت دستشویی رفتنش بیرونه هم اینجا هست یه مغازه تو گاندی داره آمریکایی هستش صد تومنه از اونها هم میشه تهیه کرد

2706