2410
2553
عنوان

راههای درمان کیست ؟ اندازه کیست چقدره و چطور دفع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73381 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام منم کیست 5سانت و نیم دارم،دکتر بهم قرص جلوگیری داده اما نخوردم و به جاش رفتم دکتر گیاهی،به دارو داده گفته تضمینی 7روزه خوب میشی،از روزی که دارم استفاده میکنم شدیدا ترشح دارم،جوری که همش نوار بهداشتی می زارم،بهش که گفتم گفت کیست دارن اب میشه این ترشحات جای نگرانی نداره

سلام منم کیست 5سانت و نیم دارم،دکتر بهم قرص جلوگیری داده اما نخوردم و به جاش رفتم دکتر گیاهی،به دارو ...

سلام ببخشيد مي تونم بپرسم چه داروهايي داد؟ الان خوب شده كيستتون؟ من كيست ٥ سانتي دارم، خيلي اعصابم خورده ديگه خسته شدم  😢

سلام منم کیست 5سانت و نیم دارم،دکتر بهم قرص جلوگیری داده اما نخوردم و به جاش رفتم دکتر گیاهی،به دارو ...

سلام می شه دکتر گیاهی تونو معرفی کنید و بگید چه دارویی بهتون داده . 

2714
سلام سوسولی جان دکتر بهت نگفت نوع کیستت چیه؟ اگر آندومتریوز باشه که با ال دی از بین نمی ره و باهمین ...

وای کیست من اندومتریوزِ و مجردم قرص ک میخورم فلج میشم انگاری ، الان ۳ ماهه دارم میخورم ببینم چی میشه ولی عملم نمیکنن میگن‌ برای بچه دار شدن مشکل به وجود میاد تو این ۳ ماهم ۶ تا سونو دارم که دومین سونو ظرف یک هفته ۲ سانت بزرگتر نشون داده کیستمو این اخریم بعد دو هفته از اخرین سونو به من گفتن ۳ تا دیگم اضافه شده بهش ولی دکترم گفت بازم قرص بخورم اگر کسی با این مشکل مواجه هست لطفا راهنمایی کنه

فقط میایید سر میزنید و میرید خوب یه چیزی بگید؟

من کیست داشتم ولی با قرص بزرگتر شد رفتم جراحی کردم نمیدونم نشونه های دفعش چیه ولی باید بعداز 2 ماه سونوگرافی بری ببینی هست یا نه ولی باز دکتر خوب خواستی برو پیش دکتر سمامی 

سلام منم کیست دارم هر دو طرف ی ماه دیان خوردم ی ماه ی قرص دیگ بهتر نشد رفتم دکتر سه دوره قرص الدی داد ب نطرتون میره؟؟من خیلی بچه دوست دارم میترسم با وجود کیست نتونم باردار بشم

لطفا برام یه صلوات بفرستید خواهششش میکنم😍😍😍
سلام منم چندسال میشه کیست تخمدان دارم تنبلی تخمدان هورمونای مردم بالاس باداروی گیاهی کیسته رحمم افتا ...

سلام عزیزم حالا وضعیتت چطوره...چکار کردی برای کیستت منم کیست دارم

2706