2733
2739
دارم میمیرم از درد، از دیشب تاحالا هر بار شیر خورده انقده گاز گرفته که داره خون میاد، انقده محکم گاز میگیره که ضعف میکنم،اصلاً دیگه نمیخوام بهش شیر بدم :(((((
خدایا به خاطر خوشبختی بینظیری که بهم دادی خیییییلی ازت ممنونم...
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انگار نه انگار وسیله تغذیشه، فکر میکنه وسیله بازیشه! میگیره بین دندونا و لثه هاش از اینور به اونور میکشه
CafeMom Tickers
2740
باران جون دختر من دو تا پایینیاش در اومده پدرمو در آورده، به خدا انقد بد گاز میگیره عصبی شدم
CafeMom Tickers
رابط سینه گذاشتم گفتم شاید کمتر درد بگیره، بچه پررو همین که اومد بخوره دید عوض شده یکم نگاش کرد و رابط و انداخت اونور
CafeMom Tickers
اخخخخخخخخخ گفتی دختر منم تازه دندون در اورده همش گاز میگیره دیشب سینم خون اومد دیگه نمیدونم چکار کنم
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
دنیز جان این دفعه که گاز گرفت انشگشتتو سمتش بگیر و با قاطعیت بگو نه...تا 3 بار این کار رو بکن و دفعه سوم تا 10 دقیقه اجازه نده شیر بخوره و بگو می می مامان اوف شده و واسش توضیح بده دردت میاد
اگر بازهم تکرار کرد بازم اینکار رو تکرار کن مطمئن باش از سرش می افته
قاطع باش ولی دعواش نکنی هااااا
من همین کار رو کردم و دخترم هیچوقت گازم نگرفت دیگه
آب هست،ولی کم است!!!
2706