2733
2739
عنوان

شماجای من باشین میرین?

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 27 پست
عزیزم میدونم چه حس بدی داره...ولی نری هم توفامیل زشته...هم اینکه خاله اش ناراحت میشه...پیش کسایی باش که باهاشون صمیمی هستی...ولی با خواهرشوهرت کاری نداشته باش عزیزم
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عروسی پسر خاله ی شوهرته چه ربطی به خواهرشوهرت داره اگر نری خاله ی شوهرت نیومدنت رو به حساب اینکه چون خواهرشوهرت میومد وشما نمی خواستی خواهرشوتو ببینی نمی ذاره و صددرصد ناراحت می شه شما حتما برو
2728
باید کاری کنی اون خوشو بکشه کنار نکه تو دور باشی
من در عجب از این دختران!! که از خدای به آن بزرگی و توانمندی تنها یک شوهر میخواهند؛ و از شوهر به آن ناتوانی تمام دنیا را........
2740
برو عزی م من بودم میرفتم اصلا نگاهشم نمیکردم
زندگی جیره مختصری است … مثل یک فنجان چـــــــــــــــای … و کنارش عشـــــــق است … مثل یک حبــــــــه قند … زندگی را با عشـــــــق، نوش جان بایـــــد کـرد …
نه تو سلام نکن یجوری باش که انگار ندیدیش بزار اون سلام کنه توام کلی قیافه بگیر و سرد جوابشو بده
من در عجب از این دختران!! که از خدای به آن بزرگی و توانمندی تنها یک شوهر میخواهند؛ و از شوهر به آن ناتوانی تمام دنیا را........