2752
2734
دوستای عروس و فامیلای عروس دورش کردن نذاشتن حالش بد بمونه و هی سر به سرش گذاشتن و خندوندش ولی خوب خواهر شوهره ابروی خودشو برد
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم سر عقدم!با وجود اینکه طرف همسرم یک ریال نه شاباش دادن نه هدیه و.....هیچ کدوم حتی مادروپدرهمسر! بعد رقص و....جاریم اومد یک لنگه پا که کیفت وبده پول ارایشگاه وبردارم!لباسم زود درآر!آرایشگاه آشنای من بوده اگه یک وقت لباس چیزی بشه از من میخاد!!! هیچی منم جیک نزدم داشت ازتوکیفم پول برمیداشت خالم اومد ازدستش گرفت من وهمسرم عین بچه های خوب نگاه میکردیم! اصلا آخرشم نفهمیدیم چه ربطی خوب به اون داشت!شایدم ازش خواسته بودن!
عروسم داشت اشکش در می امد اصلا خانواده شوهرس انقد تو زندگی اینا دخالت کردن که قبل از عروسی نزدیک بود کارشون به طلاق بکشه که با وساطت بزرگترها حل شد
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
من بودم همونجا چنان حالشو میگرفتم که بیاو ببین میگفتم مامان کادوهای فامیل خودمونو وردار بقیه اشو بده به این گدا خانم
حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
2706