2733
2739
عنوان

دوستای وارد به رنگ مو میاین لطفا

438 بازدید | 9 پست
میخوام موهامو ماهگونی کنم بدون دکلره میشه انجام داد؟ برا عید بخوام رنگ با دکلره کنم این رنگ ماهگونی مشکل ایجاد نمیکنه؟ میدونین این عکسه چه شماره ای بگیرم ؟ https://s1.ninifile.com/statics/uploads/f7b91ae7992b1.jpeg
خدایا! تو عشق هستی! بر من ببار و زندگیم را آباد کن! آمین!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اون یکی تاپیک جوابتو دادم عزیزم
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2731
ﺑﺎﻳﺪ ﺷﺮاﺑﻲ ﺁﻟﺒﺎﻟﻮﻳﻲ ﺷﻤﺎﺭﻩ 6 ﻳﻚ ﺩﻭﻡ ﺗﻴﻮﭖ و ﺑﻠﻮﻃﻲ ﻳﺎ ﻣﺴﻲ ﺷﻤﺎﺭﻩ 6 ﻳﻚ ﺳﻮﻡ ﺗﻴﻮﭖ ﺑﺎ اﻛﺴﻴﺪاﻥ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﻳﻚ.ﻳﺎ ﻫﻤﻮﻥ 6 ﺩﺭﺻﺪ اﻳﻨﻮ ﺗﻮ اﻳﻨﺴﺘﺎ ﺧﻮﻧﺪﻡ
نیلو جون فقط اینو بهت بگم که این سری رنگایی که انتخاب کردی (ماهاگونی -عنابی و.البالویی وشرابی و....) همه فانتزی هستن وبعد ده روز حدودا کم کم میرن ویه پایه قهوه ای برات میمونه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2740
نمیشه گفت بدرنگه ولی زیاد خوبم نیست یه قهوه ایه معمولی نه تیره نه روشن ومات
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .